Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Rumba Düğün Dansı - Hareketli ve Romantik Çiftlerin Dansı

Tutkulu Yapısıyla Rumba Nasıl Bir Dans? Romantizmin Doruklarında Bir Düğün Dansı Deneyimi!

Afrika ve İspanyol kökenine sahip olan rumba düğün dansı, ritmi ve adımları ile adeta kalp atışını andırarak çiftleri heyecanlı bir ilk dans deneyimine davet etmektedir. Rumba düğün dansı yavaş bir tempoda ilerleyen ve profesyonellik isteyen bir dans türüdür.

Romantizm ve tutku rumba düğün dansı için temel iki unsurdur. Kadının zarafeti ve erkeğin centilmenliği ile şekillenen rumba düğün dansı çiftler arasındaki uyumu, aşkı ve tutkuyu tüm salona yansıtmayı hedeflemektedir. Rumba nasıl bir dans sorusunu soran çiftler için verilebilecek en temel cevap zor fakat eşsiz olmalıdır.

[widget-136]

İlk Dans İçin Neden Rumba Düğün Dansı? Rumba Düğün Dansı Nedir?

Düğünümde neden rumba düğün dansını tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız romantizmin dansı ile tanışmaya hazır olun. Duruşu ile çiftler arasındaki bağı, figürleri ile romantizmi ve adımları ile de kalp atışını yansıtan rumba düğün dansı çiftlere unutulmaz dakikalar yaşatmaktadır.

  • Neden Rumba Düğün dansı
  • Eşiniz ile aranızdaki bağı ve uyumu rumba düğün dansı sayesinde tüm salona yansıtabilirsiniz.
  • Rumba düğün dansı ile ilk dansınızda romantizmin doruklarına ulaşabilirsiniz.
  • Zor bir dans olarak kabul edilen rumba düğün dansı ile profesyonelleşebilir, yeni bir çift hobisi edinebilirsiniz.

Siz de özel rumba düğün dansı koreografisi ile özgün bir ilk dansa sahip olabilirsiniz.

Rumba Düğün Dansı Nasıl Yapılır? Rumba Düğün Dansı Adımları

Rumba düğün dansı tüm figürleri ve hareketleri ile çiftler arasında duygunun dışavurumunu yansıtmaktadır. Bu açıdan rumba düğün dansını tercih eden çiftlerin kendilerine en uygun koreografiyi oluşturmaları tavsiye edilmektedir.

Yavaş bir tempo eşliğinde yakın temas figürleri ile ilerleyen samba düğün dansı çiftler arasındaki çekim ve tutku ile şekillenmektedir. Samba düğün dansı hareketleri kıvrak ve dengelidir. Dans boyunca dengenizi korumalı özellikle diz ve kalça hareketlerinizin kıvraklığına dikkat etmelisiniz.

Rumba Düğün Dansı Müzikleri

Rumba düğün dansı müzikleri, tıpkı figür ve hareketler gibi Latin Amerika esintileri taşımaktadır. Ritmi dört ses ile şekillenen ve eşit aralıklardan oluşan rumba düğün dansı müzikleri adımlar ve hareketler ile uyumlu olmalıdır.

Rumba düğün dansı müzikleri seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise seçtiğiniz müziğin size uygun olmasıdır. Çift olarak sizin için anlam ifade eden ve rumba düğün dansına uyum sağlayan bir müzik seçimi yapabileceğiniz gibi rumba düğün dansı kursularının size önerdiği müzik ile de dans edebilirsiniz.

Rumba Düğün Dansı Yapılırken Dikkat Edilecekler

Tutkunun, heyecanın ve aşkın bütünleştiği rumba düğün dansı, zoru tercih eden ve romantizmi doruklarında yaşamak isteyen çiftlerin dansıdır. Rumba düğün dansını tercih eden çiftler sıkı bir çalışma temposuna hazırlıklı olmalıdır.

Rumba düğün dansı yapılırken dikkat edilecekler ışığından çiftler kusursuz bir ilk dans gerçekleştirebilir. Peki, rumba düğün dansı yapılır dikkat edilecekler listesinde karşımıza çıkan maddeler nelerdir?

  • Pratik yapmaya özen göstermeli, rumba dansının zor fakat eşsiz figürlerini kavramalısısınız,
  • Çift olarak siz en uygun koreografiyi tercih etmelisiniz,
  • Rumba düğün dansı müziğini koreografinize uygun olarak seçmelisiniz,
  • Rumbanın en ünlü stillerinden sıkı tutuş stilini mutlaka tercih etmelisiniz.
  • Kalça ve diz hareketlerinizin kıvrak olmasına özen göstermelisiniz.

Rumba düğün dansını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek adına bir rumba düğün dansı kursu ile görüşmenizi tavsiye etmekteyiz. Rumba düğün dansı nedir, rumba düğün dansı nasıl yapılır öğrendiysek şimdi de düğün dansı derslerinin detaylarına geçebiliriz. 

[widget-172]

Rumba Düğün Dansı İçin Kurs Seçimi –Rumba Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğünlerinde rumba düğün dansını tercih eden çiftlerimiz profesyonel bir nitelik taşıyan bu eşsiz dans için mutlaka bir eğitim almalıdır. Rumba düğün dansı için kurs seçiminiz dansınızın eksiksiz ve özgün olması açısından oldukça önem arz etmektedir.

Rumba düğün dansı kursu fiyatları ise kurs seçiminiz, eğitim süreniz, özel olarak belirlediğiniz koreografiniz çerçevesinde şekillenmektedir. Kendinize rumba düğün dansı için kurs seçimi yapmak istiyorsanız bir saha araştırması yaptıktan sonra eğitim danışmanları ile görebilir ve hem rumba düğün dansının incelikleri hem de rumba düğün dansı kursu fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sizde aşkınızın kompozisyonunu oluşturmak için rumba düğün dansını tercih edebilirsiniz.

Önemli!

Rumba dansını yaparken partnerinizle duygusal bir bağlantı kurun. Göz teması yaparak, beden dilinizi kullanarak ve müziğin duygusal tonlarına uygun dans edin.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46