Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Slow Düğün Dansı - Düğününüzde Romantizmin Yansıması Slow Dans Yapın!

Tutkulu Çiftlerin Dansı Slow Dans Nasıl Bir Dans? En Çok Tercih Edilen Düğün Dansı

İlk dansını yaparken “Bu bizim şarkımız” demek isteyen çiftler için tercih sebebi olan slow dans romantik yapısıyla da düğün gününüzün duygusallığını vurgulamayı amaçlayan bir dans türüdür. Slow dans ve romantik düğün müzikleri ile sizin için özel olan bir parçada yavaş tempolu, asil bir dans sergileyebilirsiniz.

Zarafet ve centilmenlik çerçevesinde çift uyumunu yansıtmayı amaçlayan slow dansta tek yapmanız gereken kendinizi müziğin akışına bırakmak ve ilk dansınızın keyfini sürmek olacaktır. Slow düğün dansı ile kendi dansınızı yaratabilirsiniz.

 [widget-136]

İlk Dans İçin Neden Slow Düğün Dansı?

İlk dansınızı riske atmak istemiyorsanız klasik ama etkileyici bir dans türü olan slow düğün dansını tercih edebilirsiniz. Slow düğün dansı sırasında kendinizi oldukça rahat hissedecek eşiniz ile uyumlu bir şekilde ilk dansınızı tamamlayabileceksiniz. Düğünümde neden slow düğün dansını tercih etmeliyim diyenler için ilgi çekici sebepler:

  • Kolay kavrayabileceğiniz ve kısa sürede öğrenebileceğiniz bir ilk dans planlıyorsanız slow düğün dansını tercih edebilirsiniz
  • Slow düğün dansı ile ekstra bir uğraş sergilemeden içinizden geldiği gibi dans edebilirsiniz,
  • Tüm gelinlik modellerine uygun olarak slow düğün dansınızı şekillendirebilirsiniz,
  • Slow düğün dansının ritmini ve hareketlerine isteğinize bağlı olarak uyarlayabilirsiniz

Düğün için kısa bir vaktiniz kaldıysa ve ilk dansınız riske atamadan sevdiğiniz bir parça ile gerçekleştirmek istiyorsanız slow düğün dans dersi almak sizin için kaçırılmaz bir fırsattır.

Slow Düğün Dansı Nasıl Yapılır? Slow Düğün Dansı Hareketleri

Son derece rahat ve kolay bir dans türü olan slow düğün dansında yapılması zorunlu bir hareket bulunmamaktadır. Slow düğün dansı hareketlerini ve figürlerini gelin ve damat olarak çiftler içlerinden geldiği gibi şekillendirebilirler.

Çiftlerin slow düğün dansı nasıl yapılır sorusu doğrultusunda uygulamaları gereken tek unsur dönüş ve adım teknikleridir. Adımların birbiriyle uyumlu olması slow düğün dansı açısında yeterli koreografidir, İsteğe bağlı olarak birkaç küçük dönüş hareketi ile slow düğün dansı koreografisi özgünleştirebilmektedir.

Slow Düğün Dansı Müzikleri

Slow düğün dansı müzikleri noktasında çiftler son derece özgündür. Slow düğün dansı koreografisi noktasında uyum sağlamakla beraber çiftler diledikleri parçayı tercih edebilmektedirler. Slow düğün dansı yapısına uygun olarak daha duygusal ve yavaş tempolu müziklerin tercih edilmesi çiftler açısından çok daha avantajlı bir durumdur.

Slow düğün dansı müzikleri noktasında kararsızlık yaşayan çiftler eğitin aldıkları slow düğün dansı kursu ve eğitmenlerinin yardımı ile bir parça belirleyebilirler.

Slow Düğün Dansı Yapılırken Dikkat Edilecekler

Slow düğün dansı nasıl yapılır öğrendiğimize göre şimdi de slow düğün dansı yapılırken dikkat edileceklere değinebiliriz. Uygulanması oldukça kolay olan slow düğün dansı noktasında çiftlerin dikkat etmesi gereken bazı tercihler ve unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar dansınızın büyüleyici ve etkileyici bir ilk dans olması açısından oldukça önemlidir.

  • Slow düğün dansı için öze bir dans müziği seçerek dansınızı özgünleştirilmelisiniz,
  • Hareketleri açısından çok abartılı olmayan slow düğün dansını yaparken duruşunuza dikkat etmesiniz,
  • Çift olarak uyumunuzu yansıtmalı ve özellikli dönüş hareketlerinde aynı anda hareket etmeye özen göstermelisiniz,
  • Her ne kadar kolay kavranabilen bir dan türü olsa da hata yapmamanız adına slow düğün dansı için mutlaka provalar gerçekleştirmelisiniz.

Slow düğün dansı yapılırken dikkat edilecekler listesi doğrultundan hareket etmeniz slow düğün dansı sırasında hata yapma ihtimalinizi en aza indirecektir.

[widget-172]

Slow Düğün Dansı İçin Kurs Seçimi – Slow Düğün Dansı Kursu Fiyatları

Düğün törenlerine slow düğün dansı ile romantik bir hava katmayı amaçlayan çiftler slow düğün dansı kursları ile görüşerek bu amaçları için ilk adımı atabilirler. Karar kıldıkları slow düğün dansı kursu ile yola devam eden çiftler isteklerine bağlı olarak en özgün slow düğün dansı koreografisine sahip olabilirler.

Slow düğün dansı için kurs seçimi yapılırken istekler kadar önemli olan bir diğer nokta da slow düğün dansı kursu fiyatlarıdır. Slow düğün dansı kursu fiyatları; kurs süresi, uzman eğitmen kadrosu, kurumun MEB onaylı olması, kurs programı, dans salonlarının donanımı gibi birçok farklı unsura göre değişiklik göstermektedir.

Önemli!

Düğün dansı sırasında stresi ve endişeyi bir kenara bırakın ve sadece o anın keyfini çıkarın. Dans dersi alarak heyecanınızı yenmeyi öğrenin!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46