Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Düğün Koçluğu

Siz Eğlenmenize Bakın, Ayrıntıları İşin Uzmanına Bırakın!

Sizin İçin Her Detayı Düşünüyoruz… Düğün Danışmanınızla Tanışın!

Düğün dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel kadromuzla sizin için bir düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Düğün koçluğu hizmeti alarak düğün hazırlıklarınızın daha hızlı ve sorunsuz ilerlemesini sağlayabilir, fotoğraf ve video çekimlerine daha az para harcayabilir, dilediğiniz dekor ve kostümleri kullanabilir, kusursuz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz.

düğün koçluğu

Unutulmaz Bir Düğün İçin Hazır Mısınız?

düğün dansı seçimi

İlk Dans Seçimi

İlk dansınızın ne olacağına karar veremediniz mi? Ya da hangi dans müziğinin açılış dansınız için uygun olup olmadığını bilmiyor musunuz? Düğün koçunuz sizin için ilk dansınızı seçiyor…

Hayalinizdeki düğün gecesini yaşamanız, dans pistinde profesyoneller gibi dans etmeniz, konuklarınızın beğenisini kazanmanız için düğün dansı türünüzü ve müziğinizi düğün koçunuzla seçeceksiniz. Yeteneklerinize, daha önce dans edip etmemenize ve merak ettiğiniz dans türüne göre koreografinizi ve müziğinizi belirlemenin tadını çıkarın.

İster romantik ister eğlenceli bir çift olun, hayalinizdeki düğün dansını yapabilirsiniz, düğün danışmanınızla hemen tanışın!

Şov ve Gösteri

Aile ve arkadaşlarınızla eğlenceli bir sahne şovu yapmak istiyorsanız Dans Akademi düğün koçunuza bu talebinizi iletmeniz yeterli!

Dostlarınız ve ailenizle hareketli ve keyifli bir gösteri sahnelemeye ne dersiniz? Ya da profesyonel dansçı grubuyla mükemmel bir şova imza atmak ister misiniz? Düğün danışmanınızla ve eğitmeninizle sıradan düğün kutlamalarından çok uzakta, farklı ve özel bir gösteri hazırlayabilirsiniz. Akıllara kazınacak bir düğün gecesi planlayabilirsiniz.

Dansçı grupları, performans sanatçıları ve gösteri ekipleri ile hazırladığımız dans şovlarıyla düğününüz unutulmaz olacak!

düğün dans gösterisi
düğün koçu

Kostüm ve Dekor

İlk dansınızı ya da dans şovunuzu daha eğlenceli ve farklı kılmak için dans türünüze, düğün mekanına ve konseptinize göre kostüm ve dekor ayrıcalıkları sunuyoruz.

Düğün danışmanınız olarak salsadan rumbaya, valsten bachataya kadar dansınıza özel kostümler hazırlıyor, sahnenizi renklendirerek konuklarınızın ilgisini çekmenizi sağlıyoruz. Klasik düğün gecelerinden çok farklı bir konsepte imza atarak çift ya da grup danslarınız için orijinal şovlar sergilemenizi sağlıyoruz.

Düğün koçunuza en önemli gecenizde hayal ettiğiniz ilk dansı anlatın, tüm detayları sizin için o düşünsün... Siz en mutlu gününüzün tadını çıkarın…

Fotoğraf ve Klip Çekimi

Düğün gününün sabahından gecenin sonuna kadar en özel anlarınızı profesyonel fotoğrafçılarımızla ölümsüzleştiriyoruz!

Deneyimli fotoğrafçılarımız, kameraman ve çekim ekibimizle en önemli gününüzün tüm hazırlıklarına ortak olarak ilk dans için sahneye çıkışınızı, düğün dansı performansınızı, düğün eğlencenizi videoya alıyor; aile ve arkadaşlarınızla fotoğraflarınızı çekiyor, konsept gelin – damat çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Baktıkça düğün gününüzü hatırlayacağınız, yüzünüzde mutlu bir gülümseme oluşturacak fotoğraf ve videolarla geleceğe güzel anılar bırakmanızı sağlıyoruz.

düğün fotoğraf çekimi
balayı organizasyonu

Balayı Organizasyonu

Balayına nereye gideceğinize karar veremediyseniz düğün koçunuza danışın, Türkiye’de ya da dünyanın en güzel tatil merkezlerinde balayınızı yapın!

Grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliği ile yurt içi ve yurt dışı balayı otelleri için oda rezervasyonunuzu yaptırıyor; uçak bileti ya da araba kiralama gibi ayrıcalıklarla sorunsuz ulaşım hizmetleri sunuyoruz. Balayınızın beklentilerinizi karşılaması için en iyi otellerden yerinizi ayırtıyor, özel isteklerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Siz sadece düğün dansınıza ve en güzel gününüze hazırlanın, tüm detayları düğün danışmanınız düşünsün; hayalleriniz gerçekleşsin…

Çiftlerimizin Mutluluklarına Siz de Ortak Olun! – Düğün Dansı Performanslarından İlham Alın!

Akademimizden düğün dansı eğitimi alan çiftlerimizin derslerinden keyifli anları, son provalarından kostümlü düğün dansı performanslarını ve düğünlerinde sergiledikleri ilk dansları videolarımızdan izleyin, siz de mutluluğunuza mutluluk katmak için akademimize uğrayın…

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46