Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Romantik Dans Müzikleri Türkçe

Düğün Gecenizde Aşkınızı Anlatabileceğiniz En Romantik Düğün Dans Müzikleri

Sevgililik döneminin tatlı heyecanı sona ermek üzere. Harika bir evlilik teklifi aldınız, sözünüz kesildi, nişanınız yapıldı. Artık hayatlarınızı birleştirmek üzeresiniz. Düğününüzle ilgili her detayı önceden planlıyor, her şeyin kusursuz olmasını istiyorsunuz. Düğün dansınızın göz kamaştırmasını, konukların eşinizle göstermiş olduğunuz uyuma hayran kalmasını bekliyorsunuz. O halde ilk iş olarak romantik dans müzikleri Türkçe parçaları görelim, size en uygun ilk dans müziklerini birlikte bulalım! 

[widget-136]

Romantik Dans Şarkıları Türkçe 2024

Düğün dansı, ilk dans ya da gelin damat dansı… Adı ne olursa olsun, o anın en önemli özelliği aranızdaki tutkuyu yansıtabileceğiniz bir parça seçmek. İsterseniz hareketli düğün dans müzikleri seçin isterseniz de en romantik dans müzikleri Türkçe hitler arasından seçiminizi yapın ama aşkınızı anlatmaya özen gösterin! Dans ederken attığınız her adımda birbirinizin gözlerine bakmayı ihmal etmeyin. Romantik dans müzikleri Türkçe kategorisinde geçmişten ya da güncel parçalardan duygu dolu tınıları yakalamayı unutmayın… İşte en romantik dans müzikleri Türkçe parçalar: 

Mithat Körler - Bir Ömür Benimle Ol

Kenan Doğulu - Tencere Kapak

Rafat Hasanlı - Senin Gibisini Bulamam

Sefarad - Seni Ne Çok Sevdiğimi

Nükhet Duru - Ben Sana Vurgunum

Tarkan – Beni Çok Sev

Kürşat Zengin - Kalp Yolu

Özdemir Erdoğan - Bana Ellerini Ver 

Kutsi & Zara - Aşıklar Şehri

Kenan Doğulu - Aşka Türlü Şeyler

İkiye On Kala - Bütün İstanbul Biliyo

Sinan Güleryüz feat. Özge Özder - Senle Ben

Nil Burak - Birisine Birisine

Sezen Aksu - Hoş Geldin

Oya - Bora - Sevme Zamanı

[widget-172]

İlk Dans Müziklerinde Prova Yapın! 

Romantik dans müzikleri Türkçe kategorisinde çok fazla seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Eğer romantik dans şarkıları Türkçe parçalar arasından seçim yapamıyorsanız sizlere tavsiyemiz, farklı türdeki düğün dansı müziklerinde prova yapmanız. İlk dans müziklerinden hangisinde kendinizi daha rahat hissediyorsanız düğün dansı şarkılarından hangisi sizi daha iyi yansıtıyorsa seçiminizi o yönde yapabilirsiniz.

Bu noktada düğün dans dersi almak da sizi motive edebilir. Senkronize hareketler, uyumlu figürler ve özgüvenli bir performans için düğün dansı dersi faydalı olacaktır. Düğün dansı kursu fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46