Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Hareketli Düğün Dansı Şarkıları - Eğlence Dolu Bir Düğün Günü Yaşamak İçin Hangi Şarkılarda Dans Etmelisiniz?

Düğününde Oturmak İstemeyenlere Özel! Ortamı Neşelendirecek Hareketli Düğün Dansı Şarkıları

Klasik ve romantik bir başlangıç yerine eğlenceli bir dans türüyle düğününüze giriş yapmak istiyorsanız en canlı ve hareketli düğün dansı şarkılarını derlediğimiz listemize göz atabilir, ilk danstan sonra da bu parçalarla keyifle dans edebilirsiniz. 

Hareketli Düğün Giriş Dansı Müzikleri

Elbette, düğün dans şarkıları hareketli olmak zorunda değil. Ama çiftler, son dönemde eğlenceli dans şarkılarıyla çıkış yapmayı bir akım haline getirdi desek pek de yanlış olmaz. Özellikle de ünlü çiftler swing, cha cha cha danslarıyla birlikte pop tarzında ve yabancı şarkılarla çıkış yapmayı tercih ediyor. Capcanlı ve neşeyle giriş yapabileceğiniz hareketli düğün dansı şarkıları listemize göz atmaya ne dersiniz?

[widget-136]

Düğünde Hareketli Şarkılar ile Dans Etmek İsteyenler İçin En Çok Tercih Edilen Yabancı Düğün Dansı Müzikleri

Düğün gününüz hiç şüphe yok ki en eğlenceli gün olacak. Bu nedenle düğün müzikleri seçimi yaparken hareketli şarkılara geniş yer vermeniz gerekiyor. Konuklarınızla birlikte doyasıya dans etmek için kullanabileceğiniz ya da düğün dansı için seçebileceğiniz hareketli düğün dansı müzikleri:

1-Daryl Hall & John Oates - You Make My Dreams

2-Uptown Funk – Mark Ronson ft. Bruno Mars

3-Let’s Stay Together – Al Green

4-Everything – Michael Bublé

5-Pharrell Williams - Happy

6-Boogie Wonderland – Earth Wind and Fire

7-I’m Yours – Jason Mraz

8-Us Against the World – Coldplay

9-A Sky Full of Stars – Coldplay

10-Party of Two – Jesse McCartney

Hareketli düğün şarkıları, duygusal şarkılara oranla koreografileri uygulayabilmeniz ve eşinizle uyum sağlayabilmeniz açısından daha kolay ilerlemenizi sağlar. Çoğunlukla ritmin akışına uygun olarak hareket ettiğiniz için serbest stiller kullanabilirsiniz.

Düğünde Hareketli Şarkılar ile Dans Etmek İsteyenler İçin En Çok Tercih Edilen Yerli Düğün Dansı Müzikleri

İlk dansınızın sizi, tarzınızı ve aşkınızı anlatması gerektiğini unutmayın. Eğlenceli çiftler, sıkıcı bir klasik düğün dansı yerine gönüllerince zıplayıp doyasıya keyifli vakit geçirecekleri tempolu dansları tercih ediyor. Sizin de tercihiniz bu yöndeyse düğünde çalınan hareketli düğün dansı şarkıları listemize bakmadan kararınızı vermeyin! Hareketli düğün giriş dansı müzikleri, davetlileri bir başka etkiliyor!

Çiftetelli Müzikleri

Hareketli düğün müzikleri dediğimizde olmazsa olmaz çiftetelli müzikleri. Düğünlerin en eğlenceli sahnelerini ortaya çıkaran çiftetelli müzikleri ile siz de düğününüzde bolca eğlenebilirsiniz. Hareketli düğün dansı şarkıları olarak örnekler: 

1- Oğuz Yılmaz- Çiftetelli

2- Sait Ağdaş- Haydi Çiftetelliye

3-Ayhan Akalın- Ağır Çiftetelli

4-Grup Yağmur- Çiftetelli

5-Uğur Coşkun- Antep Çiftetellisi

Roman Havası Müzikleri

Roman havasıyla da düğün dansınızı yapabilirsiniz. Son yıllarda eğlenceli çiftlerin tercihi olan hareketli düğün dansı şarkıları arasında duyunca yerinizde duramayacağınız bu ritimler de var. Bunlar:

1-Rumelili Orhan & Kemal-Para Bizde

2-Cansever & Kobra Murat- Geliyor Havalı Geliyor

3-Tarık Mengüç – Şakşuka

4-İzmirli Volkan- Acelem Yok

5-Cihan Serez-Çat Çat Çat

6-İzmirli Taylan-Kara Şalvar

7-Rumeli Orhan & Kemal- Yemekte Yaparım Salçayla

8-Kibariye-Hap Koydum

9- Dj Yılmaz feat Dilşah Gücüm - Ne Yapsam Olay

10-Dj Yılmaz-Antalya Gaydası

Ankara Havası

Ankara havası kadar düğünlerde çalınan başka bir müzik yoktur herhalde. Hareketli düğün dansı şarkıları olarak ankara havalarını siz de tercih edebilirsiniz. Düğün dansı müzikleri arasında kullanabileceğiniz ankara havaları:

1-Ömer Faruk Bostan- Erik Dalı

2-Ankaralı Namık- Dar Geldi Sana Ankara

3-Oğuz Yılmaz- Çekirge

4-Hasan Yılmaz- Salla

5- Sinan Yılmaz - Lingo Lingo Şişeler

6-Kubat- Fidayda

7- Mustafa Taş - Sallada Gitsin Ankaralı

8- Özkan Özcan - Hayatı Tesbih Yapmışım

9- Ankaralı Yasemin - Bahçenizde Gül Var mı?

10- Ayaşlı Cemo - Takırda Fakırda 2018

Oryantal Dans Müzikleri

Hareketli düğün dansı şarkıları listemizde yer alan oryantal dans müzikleri de çiftlerin tercihi. Siz de önerilere açık bir çiftseniz aşağıdaki düğün şarkılarını kullanabilirsiniz. 

1- Mezdeke - Shik Shak Shok

2- Sezen Aksu - Rakkas

3- Hussain Al Jassmi - Boshret Kheir

4- Mezdeke - Wana Wana

5- Mezdeke-Lee Lee Elfide

Halay Müzikleri

1- İzzet Yıldızhan – Delilo

2-Yurtseven Kardeşler-Dostluk Halayı

3-Kasap Havası

5-Damat Halayı

İlk dansınızın, çok özel ve anlamlı olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden isteklerinize ve ilgi duyduğunuz türlere öncelik vermelisiniz. Sizi en çok hangi türde dans etmek mutlu edecekse o parçalardan oluşan tempolu bir çalma listesi hazırlamalısınız! Buraya küçük bir not: Düğün dans şarkıları hareketli olunca davetlileriniz hiç oturmak istemeyecek!

[widget-172]

Alkışlar Sizin İçin! Hareketli Düğün Dansı Şarkıları ile Hünerlerinizi Gösterin!

Parti havasında geçecek bir düğün yapmaya ne dersiniz? Davetlilerinizin koreografinize katılması, herkesin çok eğlenmesi ve unutulmaz bir gece yaşanması için hareketli düğün şarkılarını deneyimleyebilirsiniz. Kurallara bağlı kalmadan, içinizden geldiği gibi dans edebilirsiniz!

Yeniliklere açık olmak çok değerli, herkes klasik dans yapıyor diye tarzınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz. Bu, sizin düğününüz ve en çok siz eğlenmelisiniz. Peki siz, gün sonunda dans etmekten yorgun düşeceğiniz hareketli düğün dansı şarkılarından hangilerini sevdiniz? Düğün dansı kursları ile siz de bu önemli gecenize seçtiğiniz şarkıyla hazırlanabilirsiniz...

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46