Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Düğün Dansı Kursu 6+1 Hafta

Akıllara Kazınacak Bir Düğün Dansına Ne Dersiniz?

Aşkınızı ve Bağlılığınızı Mükemmel Bir Düğün Dansı İle Taçlandırın! Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Yeni hayatınıza adım attığınız o muhteşem gecede, beraber geçireceğiniz ömrünüzün ilk kutlamasında yıldız gibi parlayacaksınız! Düğün dansınız ile misafirlerinizi büyüleyin…

İster romantik ister eğlenceli bir çift olun, hayalinizdeki düğün dansını yapmak sizin elinizde. Daha önce hiç dans etmemiş olsanız dahi bol uygulamalı düğün dansı dersleri ile sahnenin yıldızı siz olacaksınız! Düğün stresinden ve koşturmacasından uzaklaşarak hem eşinizle keyifli vakitler geçireceğiniz hem de dans etmeyi seveceğiniz, tamamen size özel koreografi ve müziklerle hazırlanan düğün dansı kursumuzu kaçırmayın!

İlk dansınızın unutulmaz olmasını istiyorsanız, mutluluğunuzu ve aşkınızı dansınızla anlatmayı düşünüyorsanız, düğününüzün daha hareketli ve eğlenceli olmasını amaçlıyorsanız sizi düğün dansı kursuna bekliyoruz! Haydi, aşkınızı dansınızla anlatın!

Düğün dansı kursu ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, müzik seçiminden grup koreografisine, özel şovlardan dekor ve kostüm hazırlıklarına kadar ayrıcalıklı desteğimizden yararlanarak unutulmaz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz!

düğün dansı kursu

Tüm Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
6 Hafta 6 Saat
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Birbirinin kopyası olan düğün törenleri size sıkıcı mı geliyor? Sıradanlıktan kurtularak en önemli gününüzü farklı kılmak mı istiyorsunuz? Özel düğün dansı dersleri ile bambaşka bir geceye imza atabilir, uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüzün en önemli anı ilk dansınızda izleyenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz! Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu ile düğününüze hazırlanın, güzel anılar biriktirin!

düğün dansı kursu eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografi ve sahne şovları ile eğlenceli düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı eğitmenlerinden düğün dans dersi alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
düğün dansı kursları

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı ve koreografi seçimi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
düğün dansı dersi

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, keyifli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı dersi alın!

düğün dansı ders

Düğününüzde Dans Etmeye Ne Dersiniz?

Düğününüzde dans etmek istiyor ancak yapamayacağınıza dair endişe mi duyuyorsunuz? Daha önce hiç dans etmemiş bile olsanız mükemmel bir düğün dansı sahneleyebilirsiniz.

Düğün dansı sadece misafirlerinizin beğenisini almak için değil birbirinize olan bağlılığınızı ve aşkınızı da gözler önüne sermek için bir fırsattır. Bu özel gününüzün en güzel anılarınız arasında yer alması ve unutulmaz olması için sahnedeki yerinizi alın! İlk dansınızı ister slow, ister hareketli bir müzikle sergileyin; dostlarınıza birlikte ne kadar uyumlu ve mutlu olduğunuzu gösterin!

Düğün dansı kursu ile sıradan düğün dansları yerine farklı bir koreografi sergileyin, aşkınızı ve tutkunuzu sahnede sergileyin…

Geç Olmadan Düğün Dansı Eğitimi Alın!

Evliliğiniz için tüm detayları düşünürken düğün dansınızı da ihmal etmeyin! Düğün dansı dersleri için erkenden hazırlıklarınıza başlayın…

Dans Akademi düğün dansı eğitimleri ile istediğiniz gün ve saatlerde, size özel planlanan bir koreografi ile düğün dansı provalarınıza başlayın, vals dansından rumbaya, salsadan tangoya kadar merak ettiğiniz ya da yapabileceğinizi düşündüğünüz dans türlerinde düğün dansınızı gerçekleştirin! Alanında uzman eğitmenlerden, ferah atölyelerde, tamamen size özel bir düğün dansı eğitimi almanın tadını çıkarın…

Sahne sizin, düğün dansı kursu ile yeteneklerinizi ve bağlılığınızı dostlarınızla paylaşmanın tam zamanı…

düğün dansı kursu fiyatları
düğün dansı eğitimi

Etkileyici Bir İlk Dansa İmza Atın!

Düğün gününüzü hareketlendirecek, yaşlandığınızda gülümseyerek hatırlayacağınız tatlı bir anı haline gelecek, güzel bir düğün dansı sahneleyeceksiniz…

Düğün dansı dersleri ile mutluluğunuzu paylaşmaya gelen dostlarınıza keyifli bir dans sergileyebilir, dilerseniz onları da düğün dansınıza dahil ederek grup şovları ve doyasıya eğleneceğiniz gösteriler hazırlayabilirsiniz. Tüm ışıklar ve gözler üzerinizdeyken aşkınızı ve heyecanınızı tazelemeye ne dersiniz?

Düğün telaşınızı üzerinizden atacak, eşinizle aranızdaki romantizmin canlı kalmasına yardımcı olacak ve büyüleyici bir koreografiye imza atmanızı sağlayacak düğün dansı kursu sizi bekliyor!

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Ortak Oluyoruz!

Düğün dansınızın hayalini yıllardır kuruyor musunuz? Büyüleyici bir ilk dansla düğün gecenize başlamak ve doyasıya eğlenmek mi amacınız? Gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun düğün dansı eğitimi programını belirleyelim. Düğün dansı kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, eşinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz dans türüne ve koreografi detaylarına göre özel bir düğün dansı programı hazırlıyoruz.

Müzik ve Dans Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz dans türünü seçerken yol gösteriyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Valsten salsaya, tangodan bachayata kadar düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel koreografi hazırlıyoruz.

düğün dansı kursları

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için düğün dansı dersleri sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Hayalinizdeki Düğün İçin İhtiyacınız Olan Şey Aşkınızı Yansıtacak Bir İlk Dans! Düğün Dansı Kursu Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün dansı kursu programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
düğün dansı dersi

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün dansı kursları

Unutulmaz Bir İlk Dans Hazırlayın!

Düğün dansı kursu sayesinde kusursuz bir ilk dans hazırlayarak aşkınızı ve bağlılığınızı sevdiklerinizle paylaşma fırsatı bulacaksınız!

Kayıt Ol »

Misafirlerinizi Dansınızla Büyüleyin!

Tüm gözlerin üzerinizde olduğu bu gecede sevdiklerinizin beğenisini kazanacak, büyüleyici bir düğün dansı sahneleyeceksiniz. Düğün dansı kursu fırsatını kaçırmayın!

düğün dansı eğitimi

450 Mutlu Çift

Düğün dansı eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Düğün dansı dersleri için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına eğitim verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı kursu ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun!

MEB Ruhsatlı Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi düğün dansı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dans kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün dansı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan düğün dansı eğitimleri, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunları için destek olmaya devam ediyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı eğitimleri

Düğün Koçluğu

Düğün dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün dansı kursu ve düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Düğün Dansı Kursu Yorumları

Düğün Dansınızı Seçmediniz mi?

Düğününüzde güzel bir dans koreografisi sergilemeye ne dersiniz?

Mükemmel Bir İlk Dans İçin Eğitim Alın!

Düğün dansı kursu ile ister romantik ister hareketli bir müzikte ilk dansınızın tadını çıkarın!

Düğününüz Peri Masalı Gibi Geçsin!

Partnerinizle birlikte kendinizi müziğe bırakın, mutluluğunuzu dans ederek gösterin!

düğün dans dersleri

Sosyal Etkinlikler

Düğün dansı eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Düğün dansı dersi aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir düğün dansı kursu atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece düğün dansı eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük dans ailesine katılın.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Düğün Dansı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Düğün dansınız için iyi bir eğitim alarak sürprizlerle karşılaşmamak, koreografinizi en iyi şekilde sergileyerek konuklarınızın beğenisini kazanmak, akıllara kazınacak bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız düğün dansı kurs programımızın detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı eğitimi almanın tadını çıkarın!

Düğün dansı kursu başlıyor! İlk dansınız için aşkınızı yansıtan melodiyi seçiyor, koreografinizi belirliyor ve en önemli gününüzün unutulmaz olmasına yardımcı oluyoruz.

Düğün dansı kursumuzun ilk haftasında; çiftlerimiz eğitmenleri ile tanışarak beklenti ve taleplerine, vücut tiplerine, daha önce dans edip etmediklerine, müzik beğenilerine ve düğün mekanına uygun olmak üzere Vals, Swing, Tango, Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Bachata, Bolero, Samba, Merengue, Foxtrot, Rockn Roll, Zeybek (Harmandalı), Roman, Sirtaki, Karadeniz Üç Ayak Horon, Ankara Misket (Fidayda, Erik Dalı), Damat Halayı ile diğer Latin ve Salon Dansları arasından seçimlerini yaparlar. Ardından dans türüne göre çifte özel koreografi ve müzik belirlenir. Koreografinin kapsamı ve düğün dansının süresine bağlı olarak bu aşamada çiftlerimize 2 program sunulur. 6+1 haftalık programımız dışında zor ve kapsamlı koreografiler, süresi uzun dans gösterileri ve sahne şovları için 8+1 haftalık programa yönlendirme yapılır. Tercih edilen eğitim programına uygun olarak müzik kulağı geliştirme, ritim kavramı ve adımlama çalışmalarıyla derse başlanır.

1.hafta düğün dansı dersi sonunda düğün dansı türünüzü ve müziğinizi seçmiş olacak, koreografinize göre eğitim sürenizi belirleyecek, dans pistinde ilk adımlarınızı atmanızı sağlayacağız. Keyifli bir düğün dansı dersi sizi bekliyor…

Koreografinize göre düğün dansı programımıza devam ediyoruz… Temel dans adımları ile dansta ne kadar yetenekli olduğunuzu göreceksiniz! Düğün Dansı Kursu 2.Hafta Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Vals, Swing, Tango, Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Bachata, Bolero, Samba, Merenge, Foxtrot, Rockn Roll, Zeybek, Harmandalı, Oryantal, Sirtaki Dans Seçimi ve Temel Hareketler
2.hafta düğün dansı kursu sonunda beden farkındalığı kazanarak dans etmenin o kadar zor olmadığını göreceksiniz. Müzik kulağınız gelişirken eşinizle birlikte dans etmenin tadını çıkaracaksınız.

Eşinizle uyumlu dans etmek için ihtiyacınız olan her şey bu haftaki eğitimde! Düğün Dansı Kursu 3.Hafta Programı:
 • Vals, Swing, Tango, Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Bachata, Bolero, Samba, Merenge, Foxtrot, Rockn Roll, Zeybek, Harmandalı, Oryantal, Sirtaki gibi düğün danslarından seçilen dans türüne göre Temel Dans Bilgisi ve Temel Hareketler
 • Müzikle Uyumlu Adım Atma
 • Ayak Adımları
 • Kol Hareketleri
 • Baş Hareketleri
 • Kalça ve Göğüs Hareketleri
 • Konuşarak Dans Etme
 • Nefes ve Stres Kontrolü
 • İlk Dansın Psikolojisi
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Çalışma
 • İfade Becerileri, Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dans İle Duygu Aktarımı
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
3.hafta düğün dans dersi sonunda düğün dansınız için gereken eşli dans becerilerine ulaşacak, dans etmenin düşündüğünüz kadar zor olmadığını göreceksiniz.

4.haftamızda koreografimizi öğrenmeye devam ediyoruz! Latin danslarından zeybek ve horona kadar mükemmel bir sahne şovu için bolca pratik yapıyoruz! Düğün Dansı Kursu 4.Hafta Programı:
 • Koreografi Uygulaması
 • Ayak Adımları
 • Kol Hareketleri
 • Baş Hareketleri
 • Kalça ve Göğüs Hareketleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Çalışma
 • İfade Becerileri
 • Zamanlama ve Dikkat
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Dans İle Duygu Aktarımı
4.hafta düğün dans dersi sonunda koreografinizi daha çok benimsemiş olacak, aranızdaki uyuma ve beraberliğe hayran kalacaksınız…

Ailenizin, arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın keyifle izleyeceği bir düğün dansı için pratik ağırlıklı derslere devam ediyoruz! Düğün Dansı Kursu 5.Hafta Programı:
 • Seçilen Müzik ve Dans Türü İçin Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Gelini Yönlendirme ve Döndürme Hareketleri
 • Zamanlama ve Dikkat
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
Düğün dansı kursu 5.hafta sonunda dans pistine çıkmaya hazır hale gelecek, koreografinizi kusursuz bir şekilde sahneleyeceksiniz. Düğün hazırlıkları sürecinde hem çok eğleneceğiniz ve sizi rahatlatacak bir aktivite yapmış hem de beklentilerinizi karşılayacak bir düğün dansı eğitimi almış olacaksınız.

Düğün dansınızı yaparken hiçbir sürprizle karşılaşmayacaksınız! Gelinlik ve damatlık giyerek yapacağınız kostümlü provanızda ilk dansınıza tamamen hakim olacaksınız…

Düğün dansı kursu 6.haftasında; düğün dansınızı sergilerken herhangi bir aksaklıkla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeniz için gelinliğinize uygun (A kesim, balık modeli ve prenses modeli) tarlatanlarla ya da gelinliğinizle prova yapıyor, bu önemli gününüzde sizi mutsuz edecek tüm ihtimalleri ortadan kaldırıyoruz. Gelinlik modelinize göre koreografiyi revize ediyor, koreografinize ait figürleri ve dönüşleri tekrar çalışıyoruz. Düğünde çalacak müziklere göre çiftetelli, erik dalı, Ankara havası, halay, damat halayı gibi dansları da gelinlik ve damatlıkla prova ederek gecenizin kusursuz olmasını sağlıyoruz.

İlk dansınızı sahnelemeye hazırsınız! Yıllardır dans ediyormuş gibi hayalinizdeki düğün dansını gerçekleştirebileceksiniz. Düğün dansı kursunun sonunda gülümseyerek hatırlayacağınız bir anınız olacak…

Düğün dansının mükemmel olmasını isteyen çiftlerimiz için düğünlerinin gerçekleşeceği mekanda prova imkanı sunuyoruz! Düğün dansı tesadüflere bırakılmamalı…

6 hafta süren düğün dansı eğitimini tamamlayan çiftlerimiz diledikleri takdirde ekstra olmak üzere 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi de alabiliyorlar. Düğün günü ya da öncesinde çiftlerimizle birlikte düğün mekanına giderek dans pistini inceliyor, sahne üzerinde çiftin koreografisini sergilemesini olumsuz etkileyecek koşulları ortadan kaldırıyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparak mekanın akustiğini değerlendiriyor, çiftlerimizin sorunsuz bir dans sahnelemesi için koreografimizi birkaç kez tekrarlıyoruz. Gelin ve damadın bu özel gününde yanlarında olarak onlara psikolojik destek veriyor, sahne korkularını yenmelerini sağlıyoruz.

Düğün gününüzün en önemli adımlarından olan ilk dansınızı kusursuz bir şekilde sahnelemeniz için tüm süreçlerde yanınızda oluyoruz. Misafirlerinizi ilk dansınızla büyüleme zamanı geldi. Haydi, sahneye…

Düğün Dansı Kursu Programı – 450’in Üzerinde Mutlu Çift, %99 Memnuniyet

Bugüne kadar 450’in üzerinde çiftin ilk dans koreografilerini hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Dansı Kursu Programı

Klasik düğün dansları ilginizi çekmiyorsa ve özgün bir koreografi ile unutulmaz bir ilk dans sahnelemek istiyorsanız Dans Akademi düğün dansı kursu sizi bekliyor!

Düğün Dansı Kursu; haftada 1 gün 1 saatten 6 haftalık bir program olup çiftlerimizin tercih ettiği dans türüne ve müziğe göre belirlenen koreografiye bağlı olarak dans adımları ve dönüşleri, jest ve mimik kullanımı, heyecan kontrolü ve ilk dans performansı üzerine odaklanan bir eğitimdir.

Düğün dansı kursu programımız; ilk danslarının kusursuz olmasını isteyen, dans etmeyi seven ve bu tutkularını konuklarıyla paylaşmayı amaçlayan, düğününe farklı bir renk katmayı düşünen çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu ile eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz!

düğün dansı eğitimi

Düğün Dansı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri düğün dansı türüne ve koreografi detaylarına göre belirlemekteyiz. Düğün dansı kursu fiyatlarımız ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı kursu Florya, düğün dansı kursu Bahçelievler, düğün dansı kursu Ataköy, düğün dansı kursu Yeşilköy, düğün dansı kursu Zeytinburnu, düğün dansı kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu eğitmen kadromuz; salsa, tango, vals, cha cha cha, rumba, rock'n roll, zeybek gibi düğün dansı türlerinde uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. Haftada 1 gün 1 saatten haftada 1 ders yapılması idealidir. Düğün dansı derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Düğün dansı için yeteneğinizin olmasına ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yoktur. Düğün dansları basit koreografiler üzerine şekillendiği için herkes düğün dansı sergileyebilir. Çiftlerin düğün dansına ayıracağı vakit ve çabaya bağlı olarak ilk dans koreografilerini öğrenmek süreleri değişir ancak herkesin yapabileceğin bir düğün dansı koreografisi mutlaka vardır. Bu nedenle yeteneğim yok diyerek keyifli bir düğün dansından vazgeçmeyin.

Dans Akademi düğün dansı kursu olarak çiftlerimizin dans etmeye yatkınlıklarına ve daha önce dans edip etmediklerine bağlı olarak başlangıç, orta ve ileri düzeyde tüm dans türleri için eğitim vermekteyiz. Vals Düğün Dansı, Swing Düğün Dansı, Tango Düğün Dansı, Zeybek Düğün Dansı, Sirtaki Düğün Dansı, Cha Cha Cha Düğün Dansı, Salsa Düğün Dansı, Rumba Düğün Dansı, Bachata Düğün Dansı, Rockn Roll Düğün Dansı, Bolero Düğün Dansı, Samba Düğün Dansı, Kafkas Düğün Dansı, Flamenko Düğün Dansı, Twist Düğün Dansı, Merengue Düğün Dansı, Slow Düğün Dansı, Foxtrot Düğün Dansı, Paso Doble Düğün Dansı, Jive Düğün Dansı, Quickstep Düğün Dansı eğitimlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çiftlerimizin merak ettiği ve sahnelemek istediği herhangi bir dans türü için de koreografi hazırlamaktayız.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı kursu fiyatları

Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün dansı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

450+

Mutlu Çift

Düğün dansı eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

705

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 3.525 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46