Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Düğün Dans Ekibi Kiralama - Düğününüz İçin Gösteri Yapacak Bir Grup mu Arıyorsunuz?

Son Dönemde Düğünlerin Yeni Modası: Dans Ekipleriyle Eğlence…

Düğün dans ekibi, yeni evlenen çiftlerin son dönemlerde yoğun ilgi gösterdiği organizasyonlardan biri. Çiftlerin tercihine göre modern veya yöresel olarak düğün dans ekibi kiralama yapılabiliyor. Dilerseniz şimdi düğün dans ekibi kiralamaya dair merak ettiklerinizi yanıtlayalım.

Düğün dansı ekibi kiralama hem muhteşem bir şov yapmayı sağlayacak hem de sizi düğün dansı stresinden uzaklaştıracaktır. Düğün dansı ekibiyle geçireceğiniz eğlenceli vakitler de düğün gününüze sizi daha motive bir şekilde hazırlayacak...

[widget-136]

 

Düğün İçin Dans Ekibi Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

En mutlu gününüzde davetlilere unutulmayacak bir anı bırakmak ve özel bir gösteri hazırlamak istiyorsanız siz de başarılı bir düğün dans ekibi ile anlaşabilirsiniz. Ama önce planlamanız gereken şeyler var. İlk olarak düğününüzün temasını belirlemeli ve müziklerini seçmelisiniz.

Kır, havuz başı veya salon düğünü, tercihiniz hangisiyse kiralayacağınız dans ekibi ve oluşturulacak gösteri de ona göre değişecek. Düğün mekanına karar verdikten sonra dans müziğinden başlayarak törenin sonuna kadar çalacak tüm parçaları belirlemelisiniz. Şarkı geçişlerinde uyum olmazsa düğün dans ekibinin düzenleyeceği gösteri de istenilen etkiyi veremez. Oyun havası veya oryantal ağırlıklı bir dans grubu ile anlaşacaksanız düğün töreninin baştan sona kadar eğlenceli bir havada geçmesi daha isabetli olur. Buna uygun parçalar seçerek eğlencenin dozunu artırabilirsiniz. Klasik bir şov veya Latin dans gösterisi yapılmasını planlıyorsanız da biraz daha romantik bir tema üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Düğün dans ekibi kiralama aşamasından önce bu konuyu netleştirmelisiniz.

Şarkı ve mekana karar verdikten sonra sırada en önemli aşama var. Hangi düğün organizasyon ekibiyle, hangi müzik türündeki dans ekibiyle çalışacaksınız? Çiftler, düğün dans ekibi kiralama tercihlerini, genellikle şehirlerindeki dans ekipleri ya da düğün dansı kursları arasından yapıyorlar. Genelde Karadenizli aileler, düğün için horon ekibi getirirken Egeli çiftlerin tercihi de düğün için zeybek gruplarından yana oluyor. Dans ekiplerinin katılımıyla birlikte düğün ortamı çok daha canlanıyor, bu sayede hem çiftler hem de misafirler için ilgi çekici ve keyifli bir anı oluşuyor.

Düğün Gösteri Ekibi Kiralamanın Artıları - Düğün Dans Ekibi Kiralama Gerekli mi?

Pistin boş kalması ve davetlilerin eğlenmemesi, düğün sahiplerinin en son isteyeceği şeylerden biri… Düğün törenlerinin ilk başlarında, gerek yakın akrabalık ilişkileri bulunmadığından gerekse de utandıklarından dolayı davetlilerin büyük çoğunluğu dans etmek istemez. Düğün gösteri ekibi kiralama, bu açıdan da kurtarıcı bir organizasyon… Gelen ekip hem göze hem kulağa hitap eden şovlarıyla birlikte davetlileri eğlendirerek daha sıcak bir  ortam yaratıyor. Düğün dansı yaparken dikkat edilecekler konusunda bilgili oluyor, deneyimli ve profesyonel davranıyorlar.

Düğün İçin Kiralanacak Dans Ekibi Neye Göre Seçilir?

Düğün dans ekibi kiralama için bir kriter var mı? Aslında bu noktada herhangi bir kriter yok. Dansını beğendiğiniz yörelere, düğün için dans ekibi kiralama fiyatlarına ve en mutlu gününüzde görmek istediğiniz ambiyansa göre seçenekler belirleyebilirsiniz.

Düğün için horon ekibi kiralayan kişiler genelde kemençe çalınan, heyecanlı ve bol ritimli danslar görmek istiyor. Aynı şekilde düğün için zeybek ekibi kiralayan çiftler de Efelerin yöresel kostümleriyle düzenledikleri bir şovu izlemeyi tercih ediyor. “Düğünümde kimse oturmasın, ortam kıpır kıpır olsun.” diyenler de genelde oryantal, köçek veya zenne gibi ekiplerle çalışıyor. Burada tercih tamamen size ve zevkinize kalıyor.

Düğün İçin Dans Ekibi Kiralama Fiyatları Nedir?

Çiftlerin düğün dans ekibi kiralama grubu araştırırken en merak ettiği konulardan biri de düğün için dans ekibi kiralama fiyatları oluyor. Dans ekibi kiralama fiyatları, organizasyon şirketinin belirlediği kriterler ölçüsünde şovun süresi, kalabalık veya küçük grup tercihi ve gösterinin türüne göre değişkenlik gösteriyor. Yine de ortalama fiyatlara bakıldığında, bu iş için 500 ila 4000 TL arasında bir bütçe ayırmanız gerektiğini söyleyebiliriz.

[widget-172]

Profesyonel Bir Dans Ekibiyle Çalışmak, Düğünü Unutulmaz Yapıyor

Düğününüzde her şeyin en iyisinin olmasını istemeniz çok doğal. Hayatınızda yaşayacağınız en önemli ve değerli anlardan biri olduğunu düşündüğümüzde, aslında bu konuda ne kadar haklı olduğunuzu anlıyoruz. Evet, oldukça masraflı geçen bir sürecin içindesiniz. Ama yine de bu anı ölümsüzleştirmek, eğlenmek ve bugünü daha iyi hatırlamak için parayı ikinci plana atabilirsiniz. Düğün dans ekibi kiralama ve düğün dansınız öncelikli olmalı.

Düğün için dans ekibi kiralarken nelere dikkat edeceğinizi artık daha iyi biliyorsunuz; şimdi size başarılı, görselliğe önem veren ve güvenilir bir ekip bulmak kalıyor. Bu konuda, deneyimli çiftlerin yorumlarından faydalanabilir, beklentilerinize en uygun düğün gösteri ekibiyle çalışabilirsiniz. Düğün dansı ekip kiralama fiyatları ve düğün dansı koreografileri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46