Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Türkçe Düğün Müzikleri

Özel Anların Olmazsa Olmazı: Türkçe Dans Müzikleri

Düğün dansları, çiftlerin ortak zevkine, düğün mekanına ve ortamın atmosferine göre şekillenir. Türkçe düğün müzikleri ve yabancı dans müzikleri tercih edilebilir. Türkçe dans müzikleri tercih edenler; nostaljik, güncel, hareketli veya slow aşk şarkılarını listelerine ekleyebilir. Düğün giriş müzikleri olarak genellikle slow, aşkı ve sevgiyi anlatılan parçalar seçilir ancak siz sıradışı bir düğün planlıyorsanız hareketli, enerjik ve coşku dolu Türkçe düğün dansı müziklerini de deneyebilirsiniz! O halde gelin Türkçe dans müzikleri içinden listenizi beraber hazırlayalım! 

[widget-136]

Türkçe Düğün Dansı Müzikleri

Gelin damat dansı, ilk dans veya düğün dansı olarak adlandırılan bu an, çiftlerin özel bir anı paylaşırken birbirleriyle olan bağlarını ifade etmelerinin en önemli yoludur. Profesyonel dans dersleri almak, koreografi oluşturmak, pratik yapmak ve duygusal bir bağlantı kurmak, çiftin unutulmaz bir düğün dansı performansı sergilemesine yardımcı olabilir. Bu şekilde, gelin ve damat sadece dans etmekle kalmaz, aynı zamanda birbirlerine olan sevgilerini ve mutluluklarını da gözler önüne sererler. İşte tercih edebileceğiniz Türkçe dans müzikleri: 

  • Model - Dünya Tek Biz İkimiz
  • Oya Bora – Sevme Zamanı
  • Erkin Koray - Seni Her Gördüğümde
  • Tanju Okan - Kadınım 
  • Kenan Doğulu - Baş Harfi Ben
  • Furkan Kızılay - Her Şey Senle
  • Kutsi - İlan-ı Aşk
  • Gökhan Tepe - Sonsuza Kadar
  • Rafet El Roman – Seni Seviyorum

 

Türkçe düğün müzikleri arasından seçiminizi yapamadıysanız düğün dansı videolarını izleyerek kararınızı yeniden değerlendirebilirsiniz. 

Düğün Giriş Müziklerine Karar Verdiyseniz Şimdi Sıra Düğün Dansında!

Çiftlerin çoğu, düğün giriş müziklerine önem verdiği kadar nasıl dans edeceklerine ya da adımlarını nasıl kontrol edeceklerine önem vermez. En güzel Türkçe düğün müziklerine karar verilir ancak Türkçe düğün dansı müziklerine uyumlu adımlar atılmaz, koreografiler yapılmaz ve müziğin etkisi azalır. Dolayısıyla en önemli unsur, amatörlüğe  yer bırakmadan ilgi çekici ve zarif bir düğün dansı planlamaktır. Düğün dans kursları, dansa yetenekli olan, olmayan herkesi o en özel ana mükemmel bir şekilde hazırlamaktadır. Düğün dans kursu eğitmenleri ilk olarak sizin tarzınızı ve nasıl bir düğün hayal ettiğinizi dinlemekte, ardından bu doğrultuda birbirinizle olan uyumunuzu aktarabileceğiniz harika bir düğün dansı koreografisi tasarlamaktadır. Düğün dans kursunda yapılan provalar sayesinde çiftler de rahat, özgüvenli ve keyifli bir şekilde ilk dansını yapmaktadır. Sizler de Türkçe dans müzikleri arasından seçiminizi yapın, düğün dans dersi için Dans Akademi’ye gelin! Eğer Türkçe düğün müzikleri arasından hangisinin sizin için daha iyi olacağını bilemiyorsanız da dans kursu eğitmeninize danışabilirsiniz!

[widget-172]

Düğün dans dersi fiyatları için  her zaman bize ulaşabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46