Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Vals Düğün Dansı Kursu

Kendinizi Bir Peri Masalında Hissedeceksiniz!

Zarafetin Dansı Vals ile Konuklarınıza Aranızdaki Uyumu Gösterin! Düğün Dansı Kursu Vals Dans Akademi

En özel gününüzü masallara yaraşır bir düğünle unutulmaz bir hale getirmek, misafirlerinizin aşkınıza ve aranızdaki romantizme imrenmesini sağlamak istemez misiniz? Düğün dansı kursu vals ile hemen hayalinizdeki ilk dans için hazırlanmaya başlayın!

Zarafetin ve estetiğin dansı vals; romantik bir atmosferin hakim olacağı muhteşem düğün gecenizde tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak! Düğün dansı vals kursu ile aşkınızı ve tutkunuzu dans figürleriyle ifade etmeyi öğrenin, sıradan bir düğünle tüm düğün hazırlık sürecini kendileri için zahmetli ve stresli bir sürece çeviren çiftlerden olmak yerine kendinizi gerçekten mutlu hissedeceğiniz, aşk dolu bir düğünle dünya evine girin!

Mutluluğunuzu zarif bir dansla taçlandırmak, düğününüzü gerçek bir şölene dönüştürmek istiyorsanız vals düğün dansı kursu programımız tam size göre! Aşkını ve mutluluğunu dansla anlatmak isteyen tüm çiftlerimizi Düğün Dansı Dans Akademi’ye bekliyoruz!

Düğün dansı kursu vals programı ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, müzik seçiminden grup koreografisine, özel şovlardan dekor ve kostüm hazırlıklarına kadar ayrıcalıklı desteğimizden yararlanarak unutulmaz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz!

düğün dansı kursu vals

Tüm Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
Özel Olarak Planlanmaktadır
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Vals Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Birbirinin kopyası olan düğün törenleri size sıkıcı mı geliyor? Sıradanlıktan kurtularak en önemli gününüzü farklı kılmak mı istiyorsunuz? Özel düğün dansı dersleri ile bambaşka bir geceye imza atabilir, uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüzün en önemli anı ilk dansınızda izleyenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz! Türkiye’nin en iyi vals düğün dansı kursu ile düğününüze hazırlanın, güzel anılar biriktirin!

düğün dansı kursu vals eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografi ve sahne şovları ile unutulmaz düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı vals eğitmenlerinden ders alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
vals düğün dansı kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı seçimi ve özel bir koreografi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre vals düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
düğün dansı vals kursu

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, keyifli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı vals dersleri alın!

düğün dansı vals kursu

Yeteneğim Yok Diye Endişe Etmeyin!

Daha önce hiç dans etmedim, onlarca insanın gözleri üzerimdeyken dans edemem, kesin rezil olurum diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

Siz de daha önce katıldığınız düğünlerde ilk dansları ile izleyenleri mest eden çiftlere hayran mı kaldınız? Özel bir koreografi ile aşkınızın derinliğini konuklarınıza göstermek istiyor, ancak yapamayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Düğün Dansı Dans Akademi ile tüm bu endişelerden uzaklaşmanızı sağlayacak bir düğün dansı kursu vals eğitimi almaya ne dersiniz?

Korkularınızı üzerinizden atacak, düğün dansı vals kursları ile romantik ve unutulmaz bir düğün yaşayacaksınız!

Hazırlık Sürecinin Stresinden Kurtulun!

Biliyoruz, hayallerinizdeki düğünü kusursuz bir şekilde gerçeğe dönüştürmeye çalışmak hiç mi hiç kolay değil!

Düğün günü yaklaştıkça mutlu olmak yerine bir şeylerin eksik kalmasından endişe ederek kendinizi gergin ve stresli hissediyorsanız biraz rahatlamanızın zamanı gelmiş demektir! Düğün dansı vals eğitimleri ile ilk dansınız için hazırlanırken bir yandan da bu sürecin yükünü biraz olsun azaltmak iyi olmaz mı?

Üstelik düğün dansı vals kursları dışında sizlere düğün koçluğu hizmetlerimizle tam kapsamlı bir destek sunduğumuzu da hatırlatalım!

düğün dansı kursları vals
vals düğün dansı kursu

Peri Masalını Gerçeğe Dönüştürün!

Her şey ama her şey sizin istediğiniz olmalı! Bugün sizin en mutlu gününüz ve mutluluğunuzun önüne hiçbir şey geçemez!

Sevdiklerinizle en mutlu anlarınızı paylaşacağınız bu özel gününüzün gerçek bir peri masalı gibi gözükmesini istiyorsanız düğün dansı kursları vals programımız aradığınız zarif ve romantik konseptin en hayranlık uyandıran bileşeni olacak! Yeni bir hayata muhteşem bir ilk dans ile başlamaya hazır mısınız?

Vals düğün dansı kursu yolculuğuna bizimle çıkın, düğün hazırlığından dünya evine girdiğiniz ana kadar romantizmin büyüsü sizi sarsın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Ortak Oluyoruz!

Uzun zamandır beklediğiniz bugünün tüm detaylarıyla mükemmel olmasını istemek hakkınız! Siz de romantik bir dansla düğün gecenizi süslemek istiyorsanız gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun düğün dansı eğitimi vals programını belirleyelim. Düğün dansı vals kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, sevdiğiniz ve aşkla bağlı olduğunuz partnerinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz koreografinin detaylarına göre özel bir düğün dansı kursu vals programı hazırlıyoruz.

Müzik Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz dans için en doğru şarkıyı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel vals koreografileri hazırlıyor, en özel anınızın tamamen size özgü olmasını sağlıyoruz.

düğün dansı vals kursu

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için düğün dansı dersleri vals programı sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı vals kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Sevdikleriniz En Mutlu Anlarınıza Tanıklık Etsin İstemez Misiniz? Dans Akademi Düğün Dansı Kurs Vals ile Onlara Görsel Bir Şölen Sunun!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı vals kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün dansı kursu vals programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı vals eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
düğün dansı vals eğitimi

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı vals kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
vals düğün dansı eğitimi

Dansınız Herkesi Büyülesin!

Aşkınızı ve tutkunuzu vals figürleri ile ifade edin, sevdikleriniz aranızdaki aşkın büyüklüğüne ve uyumunuza tanıklık etsin!

Kayıt Ol »

Unutulmaz Bir Düğüne İmza Atın!

Düğün dansı vals kursu ile konuklarınıza güzel vakit geçirecekleri bir düğün ve imrenerek izleyecekleri bir düğün dansı gösterisi sunun, düğününüz yıllarca akıllardan çıkmasın!

düğün dansı vals kursları

170 Mutlu Çift

Düğün dansı vals eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Vals düğün dansı dersleri için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı vals eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına vals eğitimi verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı vals eğitimi ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun!

MEB Ruhsatlı Vals Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi düğün dansı vals eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir vals kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir vals kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün dansı vals eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun vals eğitimleri veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan düğün dansı kursu vals programları, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunlarına çözüm üreterek destek olmayı sürdürüyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
vals düğün dansı kursları

Düğün Koçluğu

Düğün dans kursu vals programı ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı vals eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün dansı kursu vals merkezi ya da düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Vals Düğün Dansı Kursu Yorumları

Mutluluğunuzu Taçlandırmaya Ne Dersiniz?

Düğün dansı vals kursu ile düğününüze özel bir dans koreografisi sergilemek istemez misiniz?

Kusursuz Bir İlk Dans İçin Vals Eğitimi Alın!

Düğün dansı kursu vals programı ile düğününüzün en özel anında romantizmi zirveye taşıyın!

Rüyalarınız Gerçeğe Dönüşsün!

Yıllardır hayal ettiğiniz düğünü düğün dansı vals kursları ve düğün koçluğu hizmetlerimizle gerçeğe dönüştürün!

düğün dansı dersi vals

Sosyal Etkinlikler

Düğün dansı kursu vals eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Düğün dansı dersi vals programı aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir kurs atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı vals eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece düğün dansı kursu vals eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı vals eğitimi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük ve mutlu ailenin bir parçası olun.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Vals düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Vals Düğün Dansı Kursu Detaylı Eğitim Programı

İlk dansınızın size özel olmasını istiyor, aşkınızı ve tutkunuzu zarif bir dansla herkese göstermeyi arzuluyorsanız en doğru adrestesiniz! Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu vals programının detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı vals eğitimi almanın tadını çıkarın!

Öncelikle müzik seçimine odaklanıyor, ilk dansımız için nasıl bir koreografi istediğimize karar veriyoruz!

Düğün dansı kursu vals programımızın ilk bölümünde çiftlerimizin dans geçmişlerini, dansa olan yeteneklerini, fiziksel yatkınlıklarını, vücut tiplerini, müzik beğenilerini ve düğün konseptlerini analiz ederek onlar için en uygun vals koreografisine karar veriyor, aşklarını anlatan en doğru şarkıyı belirliyor, ihtiyaçlarına ve düğün günlerine kalan süreye bağlı olarak 5+1 veya 8+1 haftalık vals eğitimi programlarımızdan birini seçiyoruz!

İlk bölüm vals düğün dansı kursları sonunda müstakbel eşinizle birlikte ilk dans adımlarınızı atmaya hazır olacaksınız!

İlk dansımız için figürlerimize geçmeden önce beden farkındalığımızı arttırmalı, kendimizi dansla ifade etmeyi öğrenmeliyiz. 2. Bölüm Düğün Dansı Kursu Vals Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?/li>
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Vals Temel Hareketleri
2. bölüm düğün dansı vals dersleri sonunda bedeninizin esnediğini, müzik kulağınızın geliştiğini, dans pistinde nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğrenmeye başladığınızı fark edeceksiniz!

Dansımızın romantik olmasını istiyorsak beden dilimizi iyi kullanmalı, aşkımızı jest ve mimiklerle anlatabilmeliyiz. 3. Bölüm Düğün Dansı Kursu Vals Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Eşli Dans Çalışmaları
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
3. bölüm düğün dansı dersleri vals uygulamaları sonunda eşinizle çok daha uyumlu hareket etmeye başlayacaksınız!

Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşacağınız ilk dansınız her şeyiyle kusursuz olmalı! Bu bölümümüzde figürlerimize yenilerini ekliyor, koreografimizi zenginleştiriyoruz. 4. Bölüm Düğün Dansı Kursu Vals Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Gelini Yönlendirme ve Döndürme Hareketleri
 • Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Vals Dansında Kadın Figürleri
 • Vals Dansında Erkek Figürleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
Düğün dansı kursu 4.hafta sonunda dans pistine çıkmaya hazır hale gelecek, koreografinizi kusursuz bir şekilde sahneleyeceksiniz. Düğün hazırlıkları sürecinde hem çok eğleneceğiniz ve sizi rahatlatacak bir aktivite yapmış hem de beklentilerinizi karşılayacak bir düğün dansı eğitimi almış olacaksınız.

Olası kötü sürprizlerin önüne şimdiden geçmek için kostümlü provamızı yapacak, gerekirse koreografimizi biraz revize edeceğiz.

Düğün dansı kursu vals programımızın 5. bölümünde; ilk dansınız esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanızın önüne geçmek veya bu tür sorunlarla başa çıkma yöntemlerini öğrenmenizi sağlamak amacıyla gelinliğinize uygun (A kesim, balık modeli ve prenses modeli) tarlatanlarla ya da gelinliğinizle prova yapacak, koreografinizde yer alan figür ve dönüşleri tekrar çalışacağız.

Düğün dansı vals kursları ile ilk dansınızda kusursuz bir performans sergileyecek, konuklarınızı aşkınıza imrendireceksiniz.

Düğün dansı performansınızın kusursuzluğunu garanti altına almak istediğimiz için yalnızca kostümlü prova ile yetinmiyor, bir de düğünün gerçekleşeceği mekanda dans etmeyi deniyoruz.

Vals düğün dansı eğitimini tamamlayan çiftlerimize diledikleri takdirde 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi alma fırsatı sağlıyoruz. Düğün günü veya daha erken bir tarihte çiftimizle birlikte düğün mekanını ziyaret ederek dans pistini analiz ediyor, çiftin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek koşulların bulunmadığından emin oluyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparken bu sırada mekanın akustiğini de değerlendiriyor, çiftimizin hiçbir sorunla karşılaşmayacağından emin olmak üzere koreografimizi birkaç defa tekrarlıyoruz.

Düğün dansı kursu vals programı ile yalnızca dans etmeyi öğrenecek, sahne korkunuzu da yenecek, heyecanınızı daha iyi yönetmeye başlayacaksınız!

Vals Düğün Dansı Kursu– 170’in Üzerinde Mutlu Çift, %98 Memnuniyet

Bugüne kadar 170’in üzerinde çiftin ilk dansları için vals koreografileri hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu vals eğitimi ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Vals Düğün Dansı Kursu Programı

Sıradanlıktan uzak, unutulmaz bir düğün istiyorsanız düğününüzün en özel anı olan ilk dansınız için de bir şeyler düşünmeye başlamalısınız! Düğün dansı vals kursları ile konuklarınıza romantik bir gösteri sunmak sizce de keyifli olmaz mı?

Düğün dansı kursu vals programı; çiftlerimizin ihtiyaçlarına, düğün tarihine kalan süreye ve isteklerine bağlı olarak 1 gün 1 saatten 5 haftalık veya 8 haftalık bir program olarak planlanmaktadır. Düğün dansı vals dersi içeriklerimizde ise vals koreografileri, vals adımları ve dönüşleri, vals dansında beden dili kullanımı, heyecan kontrolü ve ilk dans performansı başlıkları yer almaktadır.

Düğün dansı kursu vals programımız; ilk danslarının kusursuz olmasını isteyen, dünya evine romantik bir düğün ve düğün dansı ile girmeyi arzulayan, konuklarına aşk dolu bir dans gösterisi sunmayı düşünen tüm çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu vals programı sayesinde eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz!

düğün dansı eğitimi vals

Düğün Dansı Vals Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu vals eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri koreografinin detaylarına, içerdiği figürlere ve zorluğuna göre belirlemekteyiz. Dans Akademi düğün dansı vals kursu fiyatları ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu vals programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı vals kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı vals eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı vals kursu Florya, düğün dansı vals kursu Bahçelievler, düğün dansı vals kursu Ataköy, düğün dansı vals kursu Yeşilköy, düğün dansı vals kursu Zeytinburnu, düğün dansı vals kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı vals kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu vals eğitmen kadromuz; vals ve salon danslarında uzman, düğün dansı eğitiminde deneyim sahibi, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı vals kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı kursu vals programı için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. 1 gün 1 saatten haftada tek ders yapılması en ideal süredir. Düğün dansı vals derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Düğün dansı için yeteneğinizin olmasına ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yoktur. Düğün dansları basit koreografiler üzerine şekillendiği için herkes düğün dansı sergileyebilir. Çiftlerin düğün dansına ayıracağı vakit ve çabaya bağlı olarak ilk dans koreografilerini öğrenme süreleri değişir ancak herkesin yapabileceğin bir düğün dansı ve vals koreografisi mutlaka vardır. Bu nedenle yeteneğim yok diyerek keyifli bir düğün dansından vazgeçmeyin.

Dünyada popüler olması 19. Yüzyıla rastlayan; eşli salon danslarının en popülerlerinden biridir. Son derece tempolu ve ritmik bir dans olmasının yanı sıra eşlerin figürlerini birbirlerine tutunarak sergilemesinden ötürü oldukça romantik ve tutkulu bir dans türü olduğunu da ifade etmek gerekir. Eğer gerçekten peri masalını andıran romantik bir düğünle dünya evine girmeyi planlıyorsanız vals düğün dansı olarak tercih edebileceğiniz en uygun seçeneklerden biridir.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı vals kursu fiyatları

Vals Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Vals Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı vals kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Vals Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı kursu vals merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Vals düğün dansı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı vals kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı vals kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

170+

Mutlu Çift

Düğün dansı vals eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

350

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.750 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46