Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Eski Dans Müzikleri Türkçe

70ler 80ler 90lar… Düğün Dansında En Çok Tercih Edilen Eski Dans Müzikleri

Eski dans müzikleri Türkçe hitler arasından düğün dansı için bir seçim yapmayı mı düşünüyorsunuz? Bohem tarzda, geçmişe götüren, yaşanmışlıkları hatırlatan bir düğün konsepti planlıyorsanız eski dans müzikleri çok doğru bir seçim olur. İsterseniz Yeşilçam dans müziklerinden isterseniz de slow şarkılar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu noktada eski dans müzikleri Türkçe parçalara eşlik edecek harika bir düğün dansı koreografisi de planlayabilirsiniz. Düğün dansı kursları, nostaljik dans müziklerine uygun, konukları büyüleyecek, herkesi derin düşüncelere daldıracak koreografiler hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Düğün dansı dersi fiyatları için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 

[widget-136]

Eski Dans Müzikleri Türkçe – Yeşilçamın Gözdeleri

Yeşilçam dans müzikleri, siyah beyaz filmlerde ve aşk kokan sahnelerde karşımıza çıkan, aşkı en iyi yansıtan parçalardır. Türkan Şoraylar, Belgin Doruklar, Filiz Akınlar, Fatma Girikler; bir yandan da sevdalıları Kartal Tibetler, Cüneyt Arkınlar, İzzet Günaylar, Tarık Akanlar… Gerçek bir aşk filmi tadında düğün yapmayı planlıyorsanız bu eski dans müzikleri Türkçe parçaları listenize ekleyebilirsiniz. İşte Yeşilçam dans müzikleri

Berkant – Samanyolu

Semiramis Pekkan - Sen Ne Dersin De Olmaz

Nesrin Sipahi - Gözleri Aşka Gülen

Asu Maralman - Bal Gibi Olur

Nilüfer - Ta Uzak Yollardan

Nostaljik Dans Müzikleri – Geçmişin Saf Temiz Aşkları 

Yeşilçam dans müziklerini listenize eklediyseniz şimdi de sırada nostaljik dans müziklerinin olduğunu söyleyebiliriz. Eski dans müzikleri Türkçe kategoride değerlendirebileceğiniz diğer parçalar da şu şekilde: 

Esin Engin - Bana Ellerini Ver

Bora Öztoprak - Seni Seviyorum

Nilüfer - Seni Beklerim Öptüğün Yerde 

Metin & Eda Özülkü – Seninle Olmak Var ya

[widget-172]

Eski Dans Müzikleri Konuklarınıza Harika Bir Sürpriz Olabilir! 

Eski dans müziklerini dinleyenler, kendilerini bir düğünde gibi değil de yeşilçamdan bir filmdeymiş gibi hissedebilir. Misafirlerinizin gözündeki bu huzur bile sizin o gecenizin çok daha iyi geçmesini sağlayabilir. Eski dans müzikleri Türkçe hit parçalar, sade ve şık bir konseptte düğün planı yapanlar için iyi bir tercih olabilir. Hatta o anın büyüsünü daha da canlı tutmak için farklı bir sürpriz de yapabilirsiniz. Belki minik bir gramofon görünümlü hediyelikler, taş plak dekorlar, şapkalı, bohem bir gelinlik ya da tüllü bir gelin çiçeği… Ne dersiniz?

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46