Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

2024'ün En İyi Düğün Dansı Müziği- Bu Yıl Düğünlerin En Çok Tercih Edilen Dans Şarkısı Hangisi Olacak?

Bu Yıl, Çiftlerin Düğünlerinde Tercih Edecekleri En İyi Dans Müzikleri

Düğününüz için güzel bir dans müziği arıyor ama yüzlerce seçenek arasından kararınızı veremiyor musunuz? En iyi 2024 düğün dansı müzikleri şimdiden kendini belli etmeye başladı. Çiftlerin ölümsüzleştirmek istedikleri en değerli an olan ilk danslarını, daha da özel kılacak en iyi 2024 düğün dansı müziklerini sizler için listeledik…

Düğün yeri, yemeği, gelin saçı, damatlığı derken her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve işin içinden bir türlü çıkamıyorsunuz. Her şeyi ince eliyor, sık dokuyor ve en iyisi olsun diye bekliyorsunuz. Gelinliğinizi neye göre seçecek, ayakkabınızı hangi modelde alacaksınız? Tüm bu soru işaretlerini bir kenara bırakın. Aslında herkes sizin düğün ortamına ilk kez nasıl girdiğinizi hatırlayacak. Bu yüzden en iyi düğün dans müziğini seçmeniz ve ilk dansınız çok önemli. 

Ne tür bir şarkıyla giriş yapmak istediğinize karar vererek ilk adımı atabilirsiniz. Romantik bir aşk şarkısıyla mı ilk dansınızı yapacaksanız yoksa biraz daha enerjik ve keyifli bir parçayla mı? Son dönemde çiftlerin birçoğu hareketli parçalarla giriş yapıp bu büyülü anın keyfini çıkarmayı tercih ediyor. Karar sizin…

[widget-136]

2024'ün En İyi Dans Müziği- İlk Dansınız İçin Slow Parça Önerileri

Giriş dansınız için seçeceğiniz parçayı belirlerken düğün mekanınızı ve konseptinizi göz ardı etmeyin. Temanızla uygun bir düğün dans müziğiyle giriş yapmanız, çok daha etkileyici olacaktır. Havuz başı veya kır düğünü gibi bir konsept belirlediyseniz daha dinlendirici ve sakin parçalarla giriş yapabilirsiniz. Tercihiniz düğün salonundan yanaysa ritmi biraz daha artırarak ortama enerji katabilirsiniz. Sizler için 2024 en iyi düğün dansı müziği kategorisinden derlediğimiz parçalara göz atmaya ne dersiniz?

1-Valse – Evgeny Grinko

2-Bilal Sonses & Zehra - Sevdam

3-Bilal Hancı & Zehra - Bal (Official Video)

4-Tarkan - Beni Çok Sev

5-Ebru Gündeş & Murat Boz - Sonsuza Dek

6-Zara & Kutsi - Hayatımın Anlamı

3-A Thousand Years – Cgristina Perri

4-Train - Marry Me

5-Levent Yüksel- Medcezir

En iyi düğün dans müziğine karar vermek istiyorsanız eşinizle birlikte size uyum sağlayacağını düşündüğünüz bu slow parçalardan birini tercih edebilirsiniz. Düğün dansı gösterinizi de bu şarkıya uygun hareketlerle tamamlayabilirsiniz. 

2024 Düğün Dansı Müzikleri- İlk Dansınız İçin Hareketli Parça Önerileri

“En mutlu günüm, en çok ben eğlenmeliyim.” diyor, giriş dansı müziğinizi daha enerjik parçalardan seçmek istiyorsanız 2024 yaz ve kış düğünlerinde en çok tercih edilecek en iyi dans müziklerini sizler için sıralıyoruz. Düğün dansı kursları sayesinde güzel bir koreografi öğrenerek sergileyebileceğiniz müzikler: 

1-Buray- Deli Kız

2-Another Day Of Sun – La La Land Cast

3-Hakan Altun-Ayla Çelik

4-Cem Özkan-Bir Baska Sevgiliyi Sevemem

5-Ash- Mosaquie

2024'ün En İyi Dans Müziği Olabilecek Eski Parçalar

2024 düğün dansı müzikleri olarak nostaljik seçenekler de var. Klasiklerden hoşlanıyorsanız düğün dansı şarkısı olarak Ajda Pekkan, Ayten Alpman ya da Sezen Aksu parçalarını tercih edebilirsiniz. En iyi düğün dansı müziği seçenekleri:

1-Ajda Pekkan- Sen Bir Yana Bu Dünya Bir Yana

2-Fikret Kızılok- Bu Kalp Seni Unutur mu?

3-Suavi – Ben Bir Tek Kadın Sevdim

4-Coşkun Sabah- Hatıram Olsun

5-Ferdi Özbeğen-Gündüzüm Seninle

[widget-172]

En İyi Düğün Dansı Müziğini Seçtikten Sonra Sıra Güzel Bir Dans Şovunda…

2024 düğün dansı müziklerinden birine karar verdikten sonra bu parçayla uyumlu olacak bir dans koreografisi hazırlamanız, düğününüzün kusursuz olmasını sağlayacaktır. Eşinizle birlikte aşk, huzur ve mutluluk dolu bir şov yaparsanız müzikle daha uyumlu olabilirsiniz. Unutmayın, düğününüzle ilgili misafirlerinizin aklında kalacak en önemli şeyler, ilk dansınız ve düğün dans müziği. Karar verebildiniz mi? Karar vermek için eğitim danışmanlarımızı arayarak düğün dansı kurs detayları ve düğün dansı kursu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46