Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zeybek Düğün Dansı Kursu

Damatların Favorisi Zeybek Düğün Dansı!

Efelerin Dansı ile Düğününüze Renk Katmaya Ne Dersiniz? Düğün Dansı Kursu Zeybek Dans Akademi

Hem kadın hem de erkek için özel hareketler içeren zeybek düğün dansı, düğününüzün atmosferini değiştirirken bu dansın mağrur havası, ağır hareketleri ve hoş müzikleri konuklarınızın da beğenisini kazanacak.

Siz de sıradan çiftlerden olmak yerine düğününüzü renklendirmek istiyor, sevdiklerinizi farklı sürprizlerle şaşırtmayı arzuluyorsanız düğün dansı kursu zeybek programımızın ilginizi çekeceğinden eminiz! Davul ve zurna eşliğinde, geleneksel atmosferi içinde sergileyeceğiniz bu ilk dans düğününüzü gerçek bir şölene çevirecek!

Mertliğin ve cesaretin dansı, Ege’nin en önemli kültürel değerlerinden biri olan zeybek dansı ile farklı olduğunuzu göstermek istiyorsanız daha fazla vakit kaybetmeyin, düğün dansı kursu zeybek programlarımızla tanışın!

Düğün dansı kursu zeybek programı ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, müzik seçiminden grup koreografisine, özel şovlardan dekor ve kostüm hazırlıklarına kadar ayrıcalıklı desteğimizden yararlanarak unutulmaz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz!

düğün dansı kursu zeybek

Tüm Zeybek Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
Özel Olarak Planlanmaktadır
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zeybek Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Geleneksel bir dans türü ve Ege müzikleri ile düğününüzün havasını değiştirmek, konuklarınıza sıradanlıktan uzak bir deneyi sunmak istiyorsanız özel düğün dansı dersleri zeybek programımıza kesinlikle göz atın! Düğününüze Türkiye’nin en iyi zeybek düğün dansı kursu ile hazırlanarak en mutlu gününüzün konseptini uygun bir ilk dans dokunuşu ile tamamlayabilirsiniz!

düğün dansı kursu zeybek eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografi ve sahne şovları ile unutulmaz düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı zeybek eğitmenlerinden düğün dansı kursu alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
düğün dansı zeybek kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı seçimi ve özel bir koreografi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre zeybek düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
zeybek düğün dansı kursu

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, keyifli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı zeybek dersleri alın!

düğün dansı kursları zeybek

Geleneksel Bir Düğün Mü Planlıyorsunuz?

Elbette düğün dansınızı seçerken nasıl bir düğün konsepti yaratmak istediğinizi de göz önünde bulundurmalısınız.

Zeybek düğün dansı belki romantik ve modern bir düğün konseptine tam anlamıyla uyum sağlayamayabilir, ancak tam aksine geleneksel bir düğün planlıyor, Ege müzikleri ve efelerin dans figürleri ile düğününüze mertliğin dansını taşımak istiyorsanız zeybek düğün dansı kursu tam size göre!

Her şeyiyle kusursuz bir düğün için zeybek düğün dansı kursları ile ilk dansınızın özel olmasını sağlayabilirsiniz!

Eşinizi İkna Etmenin En İyi Yolu!

Düğün tarihiniz giderek yaklaşıyor ve eşiniz hala düğün dansı konusunda pek ikna olmamış gibi mi duruyor? Düğün dansı kursu zeybek devreye girsin...

Çoğu zaman kadınların düğün dansı isteklerine karşılık erkekler bu düşünceye yanaşmaya pek cesaret edemeyebiliyor. Hele ki söz konusu salon dansları olduğunda bu durumun daha da arttığını söylememiz yanlış olmaz. Ancak ilk dansınız için salon danslarına yönelmek zorunda değilsiniz! Düğün dansı zeybek kursu eşinize ilk dansa ikna etmek için son derece akıllıca bir yol olabilir.

Sevdiği müzikler ve aşık olduğu kadın eşliğinde kim dans etmek istemez? Zeybek düğün dansı kursu ile düğününüzün en önemli parçasını da tamamlayacaksınız!

düğün dansı zeybek kursları
zeybek düğün dansı kursları

Konuklarınız Bu Düğünü Unutmayacak!

Gelin ve damat tarafından biri veya ikisi de daha çok Ege yöresindense zeybek düğün dansı konuklarınızı yanınıza çekmenizin de iyi bir yolu olabilir! Düğün dansı kursu zeybek...

Zeybek düğün dansı kursları ile Ege kültürünün en eşsiz zeybek müziklerini keşfedin, ilk dansınız için zeybek dansı koreografinizi hazırlayalım, eşinizle daha uyumlu hareket etmeyi öğrenin, konuklarınıza yıllarca unutmayacakları bir zeybek düğün dansı gösterisi sergileyin!

Ege’nin vazgeçilmezi zeybek, eşinizle birlikte bu özel günde yapabileceğiniz mükemmel bir düğün dansı olacak.

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Eşlik Ediyoruz!

Kusursuz bir düğünün en özel bölümü hiç kuşkusuz çiftlerin, seçtikleri şarkı eşliğinde salona adım attıkları ilk dans anıdır! Siz de bu anı özel kılmak istiyorsanız gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun zeybek düğün dansı eğitimini belirleyelim. Düğün dansı zeybek kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, sevdiğiniz ve aşkla bağlı olduğunuz partnerinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz koreografinin detaylarına göre özel bir düğün dansı kursu zeybek programı hazırlıyoruz.

Müzik Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz dans için en doğru şarkıyı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel zeybek koreografileri hazırlıyor, en özel anınızın tamamen size özgü olmasını sağlıyoruz.

düğün dansı zeybek kursu

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için düğün dansı dersleri zeybek programı sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı zeybek kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Cesur ve Duygularını İfade Etmekten Korkmayan Çiftlerden Misiniz? Dans Akademi Zeybek Düğün Dansı Kursu Tam Size Göre!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı zeybek kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün dansı kursu zeybek programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı zeybek eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
düğün dansı dersi zeybek

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı zeybek kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün dansı dersleri zeybek

İlk Dansınız Unutulmaz Olsun!

Düğün dansı zeybek kursları ile kusursuz bir zeybek koreografisi sergileyin, konuklarınız size ve uyumunuza hayran kalsın!

Kayıt Ol »

Düğününüze Etkileyici Bir Giriş Yapın!

Efelerin dansı zeybek düğün dansı ile düğününüze heybetli ve etkileyici bir giriş yapın, sevdiklerinizle mutluluğunuzu dans ederek paylaşın!

düğün dansı eğitimi zeybek

110 Mutlu Çift

Düğün dansı zeybek eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Düğün dansı dersleri zeybek programımız için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı zeybek eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına zeybek eğitimi verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı zeybek eğitimi ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun! Düğün dansı kursu zeybek sizi bekliyor...

MEB Ruhsatlı Zeybek Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi düğün dansı zeybek eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zeybek kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zeybek kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün dansı zeybek eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun zeybek eğitimleri veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan düğün dansı kursu zeybek programları, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunlarına çözüm üreterek destek olmayı sürdürüyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı zeybek eğitimi

Düğün Koçluğu

Düğün dans kursu zeybek programı ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı zeybek eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün dansı kursu zeybek ve düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Zeybek Düğün Dansı Kursu Yorumları

Düğününüzü Renklendirmeye Ne Dersiniz?

Farklı bir düğün konsepti ve zeybek düğün dansı ile konuklarınızı şaşırtın!

Kusursuz Bir İlk Dans İçin Zeybek Eğitimi Alın!

Zeybek düğün dansı kursu ile Efelerin heybetli figürlerini öğrenin, düğününüze etkileyici bir giriş yapın!

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün!

İhtiyaç duyduğunuz her an düğün koçluğu desteğimizden yararlanın, hayalinizdeki düğünü gerçekleştirin!

zeybek düğün dansı eğitimi

Sosyal Etkinlikler

Düğün dansı kursu zeybek eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Zeybek düğün dansı dersi aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir kurs atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı zeybek eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece düğün dansı kursu zeybek eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı zeybek eğitimi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük ve mutlu ailenin bir parçası olun.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Zeybek düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Detaylı Düğün Dansı Kursu Zeybek Eğitim Programı

Düğününüzün başta eşiniz olmak üzere tüm sevdiklerinizle paylaşacağınız özel bir gün olmasını istiyorsanız Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu zeybek programının detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı zeybek eğitimi almanın tadını çıkarın!

İlk bölümümüzde nasıl bir düğün istediğinizi analiz edecek, buna en uygun düğün dansı zeybek kursu programını ortaya çıkaracağız.

Düğün dansı kursu zeybek programımızın ilk bölümünde çiftlerimizin dans geçmişlerini, dansa olan yeteneklerini, fiziksel yatkınlıklarını, vücut tiplerini, müzik beğenilerini ve düğün konseptlerini analiz ederek onlar için en uygun zeybek türüne (Yörük Ali, Harmandalı, Çökertme, Kerimoğlu) ve zeybek koreografisine karar veriyor, geleneksel Ege müziğinin unutulmaz eserlerini içeren arşivimizden en beğendikleri şarkıyı seçiyor, ihtiyaçlarına ve düğün günlerine kalan süreye bağlı olarak 5+1 veya 8+1 haftalık zeybek eğitimi programlarımızdan birini takip etmeye başlıyoruz!

Artık düğün dansı zeybek kursu yolculuğumuz için her şey hazır, yavaş yavaş dans etmeye başlayabiliriz!

Etkileyici bir zeybek düğün dansı ile izleyenleri hayran bırakmak için bedeninize bir Efe gibi hakim olmayı öğrenmelisiniz! 2. Bölüm Düğün Dansı Kursu Zeybek Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?/li>
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Zeybek Temel Hareketleri
2. bölüm düğün dansı kursu zeybek dersleri ile adımlarınızın yere daha sağlam bastığını hissedeceksiniz!

Beden dilimizi etkin bir biçimde kullanarak zeybek düğün dansının heybetini jest ve mimiklerimize yansıtmalıyız! 3. Bölüm Düğün Dansı Kursu Zeybek Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Eşli Dans Çalışmaları
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
3. bölüm düğün dansı zeybek kursları ile eşinizle dans ve hareket uyumunuzun arttığını göreceksiniz!

Artık koreografimizi bir bütün olarak ele almanın zamanı geldi! Bu bölümümüzde figürlerimizi birleştirmeye başlıyoruz. 4. Bölüm Düğün Dansı Kursu Zeybek Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Yere Diz Vurma Hareketleri
 • Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Zeybek Dansında Kadın Figürleri
 • Zeybek Dansında Erkek Figürleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
4. bölüm zeybek düğün dansı dersleri sonunda artık nasıl dans edeceğimizi biliyoruz. Ama bir de prova yapsak daha iyi olmaz mı?

Performansımız esnasında gerçekleşebilecek tüm olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmak için bir de prova yapıyoruz.

Düğün dansı kursu zeybek programımızın 5. bölümünde; ilk dansınız esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanızın önüne geçmek veya bu tür sorunlarla başa çıkma yöntemlerini öğrenmenizi sağlamak amacıyla gelinliğinize uygun (A kesim, balık modeli ve prenses modeli) tarlatanlarla ya da gelinliğinizle prova yapacak, koreografinizde yer alan figür ve dönüşleri tekrar çalışacağız.

Kusursuz bir zeybek gösterisi için düğün dansı kursu zeybek yolculuğumuz boyunca her detayı gözden geçireceğiz!

Artık zeybek düğün dansı için kendimize güvenebiliriz. Ama bir de düğün mekanımızın dans pistini ve ses sistemini gözden geçirmemiz hiç fena olmaz!

Düğün dansı kursu zeybek programının ardından eğitimini tamamlayan çiftlerimize diledikleri takdirde 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi alma fırsatı sağlıyoruz. Düğün günü veya daha erken bir tarihte çiftimizle birlikte düğün mekanını ziyaret ederek dans pistini analiz ediyor, çiftin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek koşulların bulunmadığından emin oluyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparken bu sırada mekanın akustiğini de değerlendiriyor, çiftimizin hiçbir sorunla karşılaşmayacağından emin olmak üzere koreografimizi birkaç defa tekrarlıyoruz.

Düğün dansı kursu zeybek programımızın böylelikle sonuna geliyor, isteyen çiftlerimize ihtiyaç duydukları diğer konularda düğün koçluğu desteği sunmaya devam ediyoruz.

Zeybek Düğün Dansı Kursu – 110’un Üzerinde Mutlu Çift, %98 Memnuniyet

Bugüne kadar 110’un üzerinde çiftin ilk dansları için zeybek koreografileri hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu zeybek eğitimi ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Zeybek Düğün Dansı Kursu Programı

Düğününüze etkileyici bir giriş yapmak, geleneksel bir dansla konuklarınızın düğünden keyif almasını sağlamak mı istiyorsunuz? Yoksa eşiniz zeybek düğün dansı dışında hiçbir dansa olur vermiyor mu? Zeybek düğün dansı kursu ile muhteşem bir düğün hazırlığına hemen başlamaya ne dersiniz?

Düğün dansı kursu zeybek programı; çiftlerimizin ihtiyaçlarına, düğün tarihine kalan süreye ve isteklerine bağlı olarak 1 gün 1 saatten 5 haftalık veya 8 haftalık bir program olarak planlanmaktadır. Düğün dansı zeybek dersi içeriklerimizde ise zeybek koreografileri, zeybek adımları ve dönüşleri, zeybek dansında beden dili kullanımı, heyecan kontrolü ve ilk dans performansı başlıkları yer almaktadır.

Zeybek düğün dansı eğitimi; ilk danslarında geleneksel figürler sergilemek, Ege müzikleri eşliğinde dünya evine girmek, etkileyici bir girişle unutulmaz bir düğüne imza atmak isteyen çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu zeybek programı sayesinde eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz!

düğün dansı eğitimi zeybek

Zeybek Düğün Dansı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu zeybek eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri koreografinin detaylarına, içerdiği figürlere ve zorluğuna göre belirlemekteyiz. Dans Akademi düğün dansı zeybek kursu fiyatları ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu zeybek programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı zeybek kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı zeybek eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı zeybek kursu Florya, düğün dansı zeybek kursu Bahçelievler, düğün dansı zeybek kursu Ataköy, düğün dansı zeybek kursu Yeşilköy, düğün dansı zeybek kursu Zeytinburnu, düğün dansı zeybek kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı zeybek kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu zeybek eğitmen kadromuz; zeybek dansının farklı türlerinde uzman, düğün dansı eğitiminde deneyim sahibi, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı zeybek kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı kursu zeybek programı için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. 1 gün 1 saatten haftada tek ders yapılması en ideal süredir. Düğün dansı zeybek derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Düğün dansı için yeteneğinizin olmasına ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yoktur. Düğün dansları basit koreografiler üzerine şekillendiği için herkes düğün dansı sergileyebilir. Çiftlerin düğün dansına ayıracağı vakit ve çabaya bağlı olarak ilk dans koreografilerini öğrenme süreleri değişir ancak herkesin yapabileceğin bir düğün dansı ve zeybek koreografisi mutlaka vardır. Bu nedenle yeteneğim yok diyerek keyifli bir düğün dansından vazgeçmeyin.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı zeybek kursu fiyatları

Zeybek Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Zeybek Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı zeybek kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Zeybek Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı kursu zeybek merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Düğün dansı zeybek eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı zeybek kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı zeybek kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

110+

Mutlu Çift

Düğün dansı zeybek eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

394

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.970 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46