Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Tango Düğün Dansı Kursu

Aranızdaki Uyum Konuklarınızı Hayran Bırakacak!

İlk Dansı ile Aşklarını ve Tutkularını İfade Etmek İsteyen Çiftlerin Vazgeçilmezi: Düğün Dansı Kursu Tango

Latin danslarının en tutkulusu tango ile hayatınızın en mutlu gününde aşkınızı güçlü ve unutulmaz bir dans gösterisi gerçekleştirerek göstermek istemez misiniz? O halde tango düğün dansı kursu programımıza göz atın!

Kadın ve erkeğin uyumunu en iyi yansıtan danslardan biri olan tango, aşkınızı taçlandırdığınız bu özel geceye kesinlikle çok yakışacak! Siz de Türkiye’nin en iyi düğün dansı tango kursu ile Latin ritimlerinin cazibesini düğününüze taşıyarak misafirlerinizi aşkınıza imrendirmek istiyorsanız geç olmadan Dans Akademi ile tanışın, düğün gecesi için dans hazırlıklarınızı erkenden yapmaya başlayın!

Daha önce hiç dans etmedim, yapamam diye endişe etmenize gerek yok! Size özel hazırladığımız tango düğün dansı kursları ile düğün gününüze kadar sahne korkunuzu yenmiş, en zorlu dans figürlerinin bile üstesinden gelmiş olacaksınız!

Düğün dansı kursu tango programı ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, düğün koçluğu hizmetimizden yararlanarak müzik ve dans türü seçimi, grup şovu ve kostüm hazırlıkları, fotoğraf ve video çekimi gibi ayrıntıları bize bırakabilirsiniz. Sizin için tüm organizasyonu planlıyoruz.

düğün dansı kursu tango

Tüm Tango Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
Özel Olarak Planlanmaktadır
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Tango Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Unutulmaz bir düğünle mutluluğunuzu sevdiklerinize göstermek, yaşamınızda belki de yalnızca bir defa yaşayacağınız böylesine özel bir günü romantik ve tutkulu bir dans gösterisi ile taçlandırmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi düğün dansı tango kursu Dans Akademi ile tanışmanızın zamanı geldi! Siz de dünya evine özel bir düğünle girmek istiyorsanız hemen düğün dansı hazırlıklarınıza başlayın…

düğün dansı kursu tango eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografilerle unutulmaz düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı tango eğitmenlerinden düğün dansı kursu tango alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
düğün dansı tango kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı seçimi ve özel bir koreografi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre tango düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
tango düğün dansı kursu

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, keyifli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı tango dersleri alın!

düğün dansı kursları tango

İyi Bir Eğitimle Yapamayacağınız Bir Şey Yok!

Dans etmenin düşüncesi bile sizi korkutuyor, hele ki düğün gecenizde dans etmeyi hayal edince hem istemekten kurtulamıyor hem de yapamayacağınızdan mı endişe ediyorsunuz? Düğün dansı kursu tango ile tanışın...

İyi bir düğün dansı tango eğitimi ile kısa sürede kendinizin bile şaşıracağınız bir gelişim göstereceğinizi söylesek yine de düğün dansı yapmak istemez miydiniz? Eğer eşinizle birlikte olan bağlılığınızı, tutkunuzu ve aşkınızı göstermek sizin için tüm korkularınızdan daha önemliyse Dans Akademi ile tanışmak için daha fazla beklemeyin!

Düğün dansı kursları tango figürleri ve Latin ateşiyle aşkın ve tutkunun cazibesini en mutlu gününüze taşıyacak…

Son Ana Kadar Beklemeyin!

Kusursuz bir dansla en mutlu gününüzü taçlandırmak istiyorsanız eşinizle uyumlu hareket etmeyi öğrenmeniz gerek!

Kararsızlığın sizi son ana kadar hareketsiz bırakmasına izin vermeyin, düğün tarihinizi kararlaştırdıktan sonra en yakın zaman düğün dansı tango kursu ile dans yeteneklerinizi ve eşinizle uyumunuzu geliştirmek için harekete geçin, düğün günü yaklaştıkça hazır olmadığınız endişesine kapılmaktan kurtulun!

Size özel hazırladığımız düğün dansı kursu tango programı ile en özel gününüzü mükemmel bir dans gösterisiyle unutulmaz kılın!

tango düğün dansı kursları
düğün dansı tango kursları

Ne Kadar Mutlu Olduğunuzu Gösterin!

Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşmak, onlara ne kadar iyi bir çift olduğunuzu göstermek için düğün dansı tango eğitimleri ile eşsiz bir dans gösterisi hazırlayın!

Düğün dansı tango dersleri ile düğününüze etkileyici bir giriş yapmaya, konuklarınızı ilk dansınızla hayran bırakmaya ne dersiniz? Ne kadar mutlu olduğunuzu ailenize ve sevdiklerinize göstermek için bundan daha iyi bir fırsat bulamazsınız! Romantik ve tutkulu tango ile aşkınızın büyüsünü açığa çıkarın, düğününüz herkese mutluluk saçsın!

Arkadaşlarınızın yıllarca bahsedeceği unutulmaz bir düğün dansı, hoş bir anı ve masalsı bir düğün için düğün dansı kursu tango programlarımıza sizi de bekliyoruz!

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Eşlik Ediyoruz!

Hayalini kurduğunuz düğünü gerçeğe dönüştürmek, romantik ve tutkulu bir dans gösterisiyle konuklarınıza görsel bir şölen yaşatmak için en doğru adrestesiniz! Gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun düğün dansı eğitimi tango programını belirleyelim. Düğün dansı tango kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, sevdiğiniz ve aşkla bağlı olduğunuz partnerinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz koreografinin detaylarına göre özel bir düğün dansı kursu tango programı hazırlıyoruz.

Müzik Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz dans için en doğru şarkıyı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel tango koreografileri hazırlıyor, en özel anınızın tamamen size özgü olmasını sağlıyoruz.

tango düğün dansı kursu

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için düğün dansı dersleri tango programı sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı tango kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

İlk Dansınız Aşkınızın Simgesi Haline Gelsin İstiyorsanız Tango Düğün Dansı Kursu ile Hazırlanmaya Şimdiden Başlayın!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı tango kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün dansı kursu tango programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı tango eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
tango düğün dansı eğitimi

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı tango kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün dansı dersi tango

Dansınızla Aşkınızı Taçlandırın!

Romantik ve tutkulu tango figürleri ile aşkınızı dışa vurun, düğün dansı tango kursları ile düğününüz romantik bir masala dönüşsün!

Kayıt Ol »

Aşkınızın Öyküsünü Dansla Anlatın!

Konuklarınıza ne kadar uyumlu ve aşk dolu bir çift olduğunuzu ilk dansınızla göstermek için düğün dansı kursu tango dersleri ile hazırlanmaya geç kalmadan başlayın!

düğün dansı eğitimi tango

150 Mutlu Çift

Düğün dansı tango eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Tango düğün dansı dersleri için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı tango eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına tango eğitimi verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı tango eğitimi ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun! Düğün dansı kursu tango sizi bekliyor...

MEB Ruhsatlı Tango Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi düğün dansı tango eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir tango kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir tango kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün dansı tango eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun tango eğitimleri veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan düğün dansı kursu tango programları, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunlarına çözüm üreterek destek olmayı sürdürüyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı tango eğitimi

Düğün Koçluğu

Tango düğün dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı tango eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün dansı kursu tango ve düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Tango Düğün Dansı Kursu Yorumları

Herkesi Kendinize Hayran Bırakmaya Ne Dersiniz?

Kusursuz bir düğün ve düğün dansı ile konuklarınızın size imrenmesini sağlayın!

Aşkınızı Tango ile Gösterin!

Düğün dansı kursları tango eğitimi ile duygularınızı dansınıza yansıtmayı öğrenin, eşinizle birlikte aşkın dansını yapın!

Yeni Hayatınıza Tango ile Adım Atın!

En mutlu gününüz tamamen size özel olsun! Düğün dansı tango kursu ile eğlenin, dans edin, kendinizi aşka bırakın!

düğün dansı eğitimi tango

Sosyal Etkinlikler

Düğün dansı kursu tango eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Tango düğün dansı dersi aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir kurs atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı tango eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece düğün dansı kursu tango eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı tango eğitimi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük ve mutlu ailenin bir parçası olun.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Tango düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Tango Düğün Dansı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Düğününüzü eşsiz dans koreografileri ile süsleyerek konuklarınız için unutulmaz bir şölen sunmak, romantizmin büyüsünü dünya evine gireceğiniz bu eşsiz günde sonuna kadar hissetmek istiyorsanız Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu tango programının detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı tango eğitimi almanın tadını çıkarın!

İlk olarak nasıl bir koreografi gerçekleştireceğimize, hangi müzik eşliğinde dans edeceğimize ve nasıl bir düğün konseptimiz olacağına karar veriyoruz.

Düğün dansı kursu tango programımızın ilk bölümünde çiftlerimizin dans geçmişlerini, dansa olan yeteneklerini, fiziksel yatkınlıklarını, vücut tiplerini, müzik beğenilerini ve düğün konseptlerini analiz ederek onlar için en uygun tango koreografisine karar veriyor, aşklarını anlatan en doğru şarkıyı seçiyor, ihtiyaçlarına ve düğün günlerine kalan süreye bağlı olarak 5+1 veya 8+1 haftalık tango eğitimi programlarımızdan birini seçiyoruz!

1. bölüm düğün dansı tango dersleri ile düğününüz ve ilk dansınız yavaş yavaş zihninizde şekillenmeye başlayacak!

Romantik bir ilk dans performansı gösterebilmek için müzik algımızı ve bedensel farkındalığımızı geliştireceğiz. 2. Bölüm Düğün Dansı Kursu Tango Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?/li>
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Tango Temel Hareketleri
2. bölüm düğün dansı kursu tango dersleri ile yavaş yavaş tango dansının temellerine giriş yapacak, bedenimizi dansa ısındırmaya başlayacağız.

Aşkınızı ve tutkunuzu dansınızla ifade edebilmenizi sağlamak için sırada dansta beden dili kullanımı derslerimiz var. 3. Bölüm Düğün Dansı Kursu Tango Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Eşli Dans Çalışmaları
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
3. bölüm düğün dansı dersleri tango figürlerini eşinizle birlikte çok daha uyumlu bir biçimde yapmanızı sağlayacak.

Koreografimizde yer alan daha zorlu figürleri denemenin zamanı geldi! 4. Bölüm Düğün Dansı Kursu Tango Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Gelini Yönlendirme ve Döndürme Hareketleri
 • Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Tango Dansında Kadın Figürleri
 • Tango Dansında Erkek Figürleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
4. bölüm düğün dansı tango dersleri ile özgüveninizin arttığını hissedecek, dans pistinde olmaya iyice alışacaksınız!

Sizce de kostümlü prova yapmamızın zamanı gelmedi mi? Bu bölümümüzde tango koreografimizin bazı figürlerini biraz revize etmemiz gerekebilir…

Düğün dansı kursu tango programımızın 5. Bölümünde; ilk dansınız esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanızın önüne geçmek veya bu tür sorunlarla başa çıkma yöntemlerini öğrenmenizi sağlamak amacıyla gelinliğinize uygun (A kesim, balık modeli ve prenses modeli) tarlatanlarla ya da gelinliğinizle prova yapacak, koreografinizde yer alan figür ve dönüşleri tekrar çalışacağız.

5. bölüm düğün dansı tango kursları sonunda kusursuz bir dans gösterisi sergilemeye hazır olacaksınız!

Durun, tango düğün dansı kursu daha bitmedi! Provalarımızı düğün mekanına da taşıyacak, her şeyin yolunda gittiğinden emin olacağız.

Düğün dansı kursu tango programının ardından eğitimini tamamlayan çiftlerimize diledikleri takdirde 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi alma fırsatı sağlıyoruz. Düğün günü veya daha erken bir tarihte çiftimizle birlikte düğün mekanını ziyaret ederek dans pistini analiz ediyor, çiftin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek koşulların bulunmadığından emin oluyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparken bu sırada mekanın akustiğini de değerlendiriyor, çiftimizin hiçbir sorunla karşılaşmayacağından emin olmak üzere koreografimizi birkaç defa tekrarlıyoruz.

Romantik bir dans macerasının ardından düğün dansı kursu tango programımızı tamamlıyor, çiftlerimizin en mutlu günlerinde düğün koçluğu hizmetlerimizle yanlarında olmayı sürdürüyoruz!

Tango Düğün Dansı Kursu – 150’nin Üzerinde Mutlu Çift, %97 Memnuniyet

Bugüne kadar 150’nin üzerinde çiftin ilk dansları için tango koreografileri hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Tango Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu tango eğitimi ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Dansı Kursu Tango Programı

Eşinizle aranızdaki ilişkinin derinliğini, uyumunuzu ve mutluluğunuzu dansınızla konuklarınızla göstermek, izleyenleri mutluluğunuza imrendirmek istiyorsanız tango düğün dansı kursu tam size göre!

Düğün dansı kursu tango programı; çiftlerimizin ihtiyaçlarına, düğün tarihine kalan süreye ve isteklerine bağlı olarak 1 gün 1 saatten 5 haftalık veya 8 haftalık bir program olarak planlanmaktadır. Düğün dansı tango dersi içeriklerimizde ise tango koreografileri, tango adımları ve dönüşleri, tango dansında beden dili kullanımı, heyecan ve stres yönetimi ve ilk dans performansı başlıkları yer almaktadır.

Düğün dansı kursu tango; düğünlerine etkileyici ve romantik bir giriş yaparak konuklarını büyülemek isteyen, mutluluklarını ve aşklarını dansla göstermeyi arzulayan tüm çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu sayesinde eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz!

düğün dansı tango eğitimi

Tango Düğün Dansı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu tango eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri koreografinin detaylarına, içerdiği figürlere ve zorluğuna göre belirlemekteyiz. Dans Akademi düğün dansı tango kursu fiyatları ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu tango programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı tango kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı tango eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı tango kursu Florya, düğün dansı tango kursu Bahçelievler, düğün dansı tango kursu Ataköy, düğün dansı tango kursu Yeşilköy, düğün dansı tango kursu Zeytinburnu, düğün dansı tango kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı tango kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu tango eğitmen kadromuz; tango ve Latin danslarında uzman, düğün dansı eğitiminde deneyim sahibi, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı tango kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı kursu tango için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. 1 gün 1 saatten haftada tek ders yapılması en ideal süredir. Düğün dansı tango derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Düğün dansı için yeteneğinizin olmasına ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yoktur. Düğün dansları basit koreografiler üzerine şekillendiği için herkes düğün dansı sergileyebilir. Çiftlerin düğün dansına ayıracağı vakit ve çabaya bağlı olarak ilk dans koreografilerini öğrenme süreleri değişir ancak herkesin yapabileceğin bir düğün dansı ve tango koreografisi mutlaka vardır. Bu nedenle yeteneğim yok diyerek keyifli bir düğün dansından vazgeçmeyin.

Eşler arasındaki güçlü iletişime dayanan ve aynı zamanda doğaçlama figürler gerçekleştirmenize de imkan veren tango; hem tekniğinin öğrenilmesinin zor olmaması hem de tutkulu bir dans türü olması nedeniyle çiftlerin ilk dans için en çok tercih ettiğin danslardandır. Eğer romantik ve masallara yaraşır bir düğün hayal ediyorsanız tango figürlerinin düğün konseptinize kolaylıkla uyum sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı tango kursu fiyatları

Tango Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Tango Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı tango kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Tango Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı kursu tango merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Tango düğün dansı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı tango kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı tango kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

150+

Mutlu Çift

Düğün dansı tango eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

335

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.675 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46