Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sirtaki Düğün Dansı Kursu

Eğlenceli Bir Düğün İsteyenlerin Tercihi!

Misafirlerinizi Şaşırtacak Bir İlk Dansa Ne Dersiniz? Düğün Dansı Sirtaki Kursu Dans Akademi

Düğün gecenizi size özel kılmak için zorlu dans figürlerine ihtiyacınız yok! Basit ve eğlenceli bir dans koreografisi ile dünya evine doyasıya eğlenerek girmek isteyen çiftlerimizi düğün dansı kursu sirtaki programımıza bekliyoruz!

Yunan kültürünün en önemli parçalarından olan sirtaki, geleneksel müzikleri, halaya benzeyen figürleri ve eğlenceli havasıyla düğününüz için ideal bir düğün dansı olacak. Siz de eğlenceli bir düğün planlıyor, romantik bir düğün yapacağız diyerek gece boyunca sıkılan çiftlerden olmak istiyorsanız sirtaki düğün dansı kursu eminiz ilginizi çekecek!

Mutluluğunuzun dozajını doyasıya eğlenerek arttırmaya ne dersiniz? Eşiniz ve konuklarınızla birlikte kanı kaynatan Yunan ezgilerinin tadını çıkarın, unutulmayacak bir düğünle farklı bir çift olduğunuzu herkese gösterin!

Düğün dansı kursu sirtaki programı ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, müzik seçiminden grup koreografisine, özel şovlardan dekor ve kostüm hazırlıklarına kadar ayrıcalıklı desteğimizden yararlanarak unutulmaz bir düğün gecesi yaşayabilirsiniz!

düğün dansı kursu sirtaki

Tüm Sirtaki Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
Özel Olarak Planlanmaktadır
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sirtaki Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

Sirtakinin coşku ve sevinç dolu ritimleriyle eğlenceli bir düğüne imza atmak, konuklarınızla mutluluğunuz paylaşmak istiyorsanız özel düğün dansı dersleri sirtaki programımız sizin için harika bir fırsat! Düğününüze Türkiye’nin en iyi düğün dansı sirtaki kursu ile hazırlanarak ne kadar eğlenceli bir çift olduğunuzu tüm sevdiklerinize kanıtlamak istemez misiniz?

düğün dansı kursu sirtaki eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografilerle unutulmaz düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı sirtaki eğitmenlerinden düğün dansı kursu sirtaki alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
düğün dansı sirtaki kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı seçimi ve özel bir koreografi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre sirtaki düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
sirtaki düğün dansı kursu

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, keyifli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı sirtaki dersleri alın!

düğün dansı kursları sirtaki

Sıradan Düğün Dansları mı? Yaratıcılığınızı Konuşturun!

Çoğu zaman çiftler; zahmetli bir hazırlık sürecinin ardından sıkıcı bir düğünle dünya evine girerek hayal kırıklığına uğruyor!

Ancak siz; en başta düğün dansı sirtaki kursu ile tanışarak onlardan olmamayı başardınız! Kendinizi en rahat hissedeceğiniz, mutluluğunuzu sevdiklerinizle birlikte eğlenerek katlayacağınız bir düğün konsepti sizi diğer alternatiflerden daha çekiyorsa o zaman sirtaki düğün dansı kursu tam da size göre demektir!

Yaratıcı ve eğlenceli figürler, kanı kaynatan Yunan ezgileri eşliğinde düğün gecenizde eğlenceye doymaya bakın! Düğün dansı kursu sirtaki sizi bekliyor...

Farklı Olduğunuzu Gösterin!

Romantik bir düğün konsepti ile bütün gece sıkılmak yerine eğlenmeyi tercih ederim diyorsanız düğün dansı kursu sirtaki programımıza göz atın!

Alışılmadık bir düğün dansı ile gece hayatının vazgeçilmez eğlencesi olan sirtaki dansını en mutlu gününüze taşıyın, eşiniz ve tüm sevdiklerinizle birlikte Yunan ezgilerine eşlik edin, şarkılar söyleyin, dans edin! Merak etmeyin düğün dansı sirtaki kursları ile birkaç haftada en eğlenceli figürleri sergilemeyi öğreneceksiniz.

Gerçek bir dans şovu ile düğününüzü görsel bir şölen haline getirmek istiyorsanız düğün dansı sirtaki kursu doğru adres!

düğün dansı sirtaki kursları
sirtaki düğün dansı kursları

Misafirleriniz De Doyasıya Dans Etsin!

Yalnızca çiftlerin romantik bir dansla göz önünde olduğu, tüm dikkatlerin onlara yöneldiği düğünleri sıkıcı ve klişe mi buluyorsunuz?

Bırakın, tüm konuklarınız kendi eğlencelerini yaşasın! Düğün dansı kursları sirtaki programı ile düğününüzün atmosferini eğlenceli bir ilk dansla nasıl değiştireceğinizi öğrenin, eşinizle birlikte gecenin en büyük eğlencesinin fitilini siz ateşlemiş olun, sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gece geçirin!

Konuklarınıza keşke her düğün böyle olsa dedirtin! Bugünü belki de yalnızca bir defa yaşayacaksınız, neden doyasıya eğlenmeyesiniz ki?

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Eşlik Ediyoruz!

Kanı kaynatan ritimler eşliğinde doyasıya eğlenmek, şarkılar söylemek ve dans ederek dünya evine girmek istiyorsanız gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun düğün dansı eğitimi sirtaki programını belirleyelim. Düğün dansı sirtaki kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, sevdiğiniz ve aşkla bağlı olduğunuz partnerinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz koreografinin detaylarına göre özel bir düğün dansı kursu sirtaki programı hazırlıyoruz.

Müzik Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz dans için en doğru şarkıyı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel sirtaki koreografileri hazırlıyor, en özel anınızın tamamen size özgü olmasını sağlıyoruz.

düğün dansı sirtaki kursu

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için düğün dansı dersleri sirtaki programı sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı sirtaki kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Kim Demiş Birkaç Haftada Dans Öğrenilmez Diye! Düğün Dansı Sirtaki Kursları ile Düğününüzün Havasını Değiştireceksiniz!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı sirtaki kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Düğün dansı kursu sirtaki programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı sirtaki eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
düğün dansı dersi sirtaki

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı sirtaki kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
sirtaki düğün dansı eğitimi

Eğlenceye Doyun!

Düğün geceniz romantik olacak diye bir kural yok! Düğün dansı sirtaki kursları ile eğlence dolu bir düğün için hazırlıklara başlayın.

Kayıt Ol »

Aşkın Coşkusuna Kapılın!

Sirtaki düğün dansı kursu ile aşkın coşkusuna kulak verin, sirtakinin sevinç dolu ritimleriyle unutulmaz bir düğüne imza atın, dans edin, şarkılar söyleyin!

düğün dansı eğitimi sirtaki

90 Mutlu Çift

Düğün dansı sirtaki eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Sirtaki düğün dansı dersleri için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı sirtaki eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına sirtaki eğitimi verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı sirtaki eğitimi ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun! Düğün dansı kursu sirtaki ile tanışın...

MEB Ruhsatlı Sirtaki Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi düğün dansı sirtaki eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir sirtaki kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir sirtaki kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan düğün dansı sirtaki eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun sirtaki eğitimleri veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan düğün dansı kursu sirtaki programları, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunlarına çözüm üreterek destek olmayı sürdürüyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı sirtaki eğitimi

Düğün Koçluğu

Sirtaki düğün dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı sirtaki eğitimi aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün dansı kursu sirtaki ve düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Sirtaki Düğün Dansı Kursu Yorumları

Sıradanlıktan Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Düğününüzü sıradan bir dansla sıkıcı hale getirmek yerine yaratıcılığınızı konuşturun, siz de eğlenin misafirleriniz de…

Düğün Hazırlığı Stresinden Uzaklaşın!

Düğün günü yaklaştıkça endişelerinizin de büyüdüğünü hissediyorsanız düğün dansı sirtaki kursları ile hazırlık sürecini keyif alacağınız bir maceraya dönüştürün!

Düğününüz Unutulmaz Olsun!

Aylarca kusursuz bir düğün için hazırlık yaptınız, bugün ise sirtaki düğün dansı ile doyasıya eğlenebilir, ne isterseniz onu yapabilirsiniz!

düğün dansı sirtaki eğitimi

Sosyal Etkinlikler

Düğün dansı kursu sirtaki eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Sirtaki düğün dansı dersi aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir kurs atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı sirtaki eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece düğün dansı kursu sirtaki eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı sirtaki eğitimi sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük ve mutlu ailenin bir parçası olun.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Detaylı Düğün Dansı Kursu Sirtaki Eğitim Programı

Kendinizi eğlenceli bir çift olarak tanımlıyor, düğününüzün ve ilk dansınızın da konuklarınıza neşe saçmasını istiyorsanız Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu sirtaki programının detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı sirtaki eğitimi almanın tadını çıkarın!

Yunan ezgilerine göz gezdirecek, ilk dans ve düğün esnasında çalacağımız şarkıları belirleyecek, nasıl bir koreografi istediğinize birlikte göz atacağız!

Düğün dansı kursu sirtaki programımızın ilk bölümünde çiftlerimizin dans geçmişlerini, dansa olan yeteneklerini, fiziksel yatkınlıklarını, vücut tiplerini, müzik beğenilerini ve düğün konseptlerini analiz ederek onlar için en uygun sirtaki koreografisine karar veriyor, aşklarını anlatan en doğru şarkıyı belirliyor, ihtiyaçlarına ve düğün günlerine kalan süreye bağlı olarak 5+1 veya 8+1 haftalık sirtaki eğitimi programlarımızdan birini seçiyoruz!

Düğün dansı sirtaki kursları ile eğlenceli bir düğünün heyecanı şimdiden sizi sarmaya başlayacak!

Biraz beden farkındalığı ve müzik algısı çalışmalıyız ki figürlerimiz çalan şarkılarla uyumsuz olmasın! 2. Bölüm Düğün Dansı Kursu Sirtaki Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?/li>
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Sirtaki Temel Hareketleri
2. bölüm düğün dansı sirtaki dersleri sonunda sirtakinin temel hareketlerine ve Yunan ezgilerine alışmaya başlayacaksınız!

Beden dilimizi iyi kullanmazsak konuklarımızı eğlencemize ortak edemeyiz! 3. Bölüm Düğün Dansı Kursu Sirtaki Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Eşli Dans Çalışmaları
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
3. bölüm düğün dansı dersleri sirtaki adımlarını eşinizle birlikte çok daha uyumlu bir biçimde yapmanızı sağlayacak.

Kusursuz bir dans gösterisi için tüm detayların üzerinden geçiyor, her şeyin eksiksiz olduğundan emin oluyoruz! 4. Bölüm Düğün Dansı Kursu Sirtaki Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Gelini Yönlendirme Hareketleri
 • Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Sirtaki Dansında Kadın Figürleri
 • Sirtaki Dansında Erkek Figürleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
Düğün dansı kursu sirtaki dersleri ile 4 bölüm sonunda eğlencenin fitilini nasıl yakacağınızı artık öğrendiniz! Ama yine de bir prova yapmamız en iyisi…

Herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadığımızdan emin olmak istediğimiz için bu bölümümüzde kostümlü prova yapacağız.

Düğün dansı kursu sirtaki programımızın 5. bölümünde; ilk dansınız esnasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanızın önüne geçmek veya bu tür sorunlarla başa çıkma yöntemlerini öğrenmenizi sağlamak amacıyla gelinliğinize uygun (A kesim, balık modeli ve prenses modeli) tarlatanlarla ya da gelinliğinizle prova yapacak, koreografinizde yer alan figür ve dönüşleri tekrar çalışacağız.

5. bölüm düğün dansı sirtaki dersleri sonunda dans esnasında kötü bir sürprizle karşılaşsanız durumu nasıl yöneteceğinizi öğrenmiş olacaksınız!

Kendimize güvenimiz tam olsa da iyi bir dans gösterisi için düğün mekanımıza da aynı oranda güvenmeliyiz.

Düğün dansı kursu sirtaki programının ardından eğitimini tamamlayan çiftlerimize diledikleri takdirde 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi alma fırsatı sağlıyoruz. Düğün günü veya daha erken bir tarihte çiftimizle birlikte düğün mekanını ziyaret ederek dans pistini analiz ediyor, çiftin performansını olumsuz yönde etkileyebilecek koşulların bulunmadığından emin oluyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparken bu sırada mekanın akustiğini de değerlendiriyor, çiftimizin hiçbir sorunla karşılaşmayacağından emin olmak üzere koreografimizi birkaç defa tekrarlıyoruz.

Düğün dansı kursu sirtaki programımızı bu ekstra bölümle tamamlıyor, düğün koçluğu ve diğer hizmetlerimizle çiftlerimize destek olmaya devam ediyoruz!

Sirtaki Düğün Dansı Kursu– 90’ın Üzerinde Mutlu Çift, %96 Memnuniyet

Bugüne kadar 90’ın üzerinde çiftin ilk dansları için sirtaki koreografileri hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu sirtaki eğitimi ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Dansı Kursu Sirtaki Programı

Düğününüzde canınız istediği an kalkıp Sirtaki oynayacaksınız, çünkü artık bu dansı biliyorsunuz. Sirtaki düğün dansı eğitimini yıllardır veren eğitmenlerinizle daha da kolay öğreneceğiniz bu dans düğün gecenizin yüzünüzde kocaman bir gülümsemeyle geçmesini sağlayacak!

Düğün dansı kursu sirtaki programı; çiftlerimizin ihtiyaçlarına, düğün tarihine kalan süreye ve isteklerine bağlı olarak 1 gün 1 saatten 5 haftalık veya 8 haftalık bir program olarak planlanmaktadır. Düğün dansı sirtaki dersi içeriklerimizde ise sirtaki koreografileri, sirtaki adımları ve dönüşleri, sirtaki dansında beden dili kullanımı, heyecan kontrolü ve kostümlü prova gibi uygulamalar yer almaktadır.

Düğün dansı kursu sirtaki; farklı ve eğlenceli bir çift olduğunu göstermek, kolay öğrenilen bir dansla düğünlerine renk katmak ve unutulmaz bir düğün gecesi geçirmek isteyen çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu sirtaki programı sayesinde eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, yeteneklerinizin farkına varabilirsiniz!

düğün dansı eğitimi sirtaki

Düğün Dansı Sirtaki Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu sirtaki eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri koreografinin detaylarına, içerdiği figürlere ve zorluğuna göre belirlemekteyiz. Dans Akademi düğün dansı sirtaki kursu fiyatları ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu sirtaki programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı sirtaki kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı sirtaki eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı sirtaki kursu Florya, düğün dansı sirtaki kursu Bahçelievler, düğün dansı sirtaki kursu Ataköy, düğün dansı sirtaki kursu Yeşilköy, düğün dansı sirtaki kursu Zeytinburnu, düğün dansı sirtaki kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı sirtaki kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu sirtaki eğitmen kadromuz; sirtaki ve geleneksel danslarda uzman, düğün dansı eğitiminde deneyim sahibi, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı sirtaki kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı kursu sirtaki programı için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. 1 gün 1 saatten haftada tek ders yapılması en ideal süredir. Düğün dansı sirtaki derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Düğün dansı için yeteneğinizin olmasına ya da daha önce dans etmiş olmanıza gerek yoktur. Düğün dansları basit koreografiler üzerine şekillendiği için herkes düğün dansı sergileyebilir. Çiftlerin düğün dansına ayıracağı vakit ve çabaya bağlı olarak ilk dans koreografilerini öğrenme süreleri değişir ancak herkesin yapabileceğin bir düğün dansı ve sirtaki koreografisi mutlaka vardır. Bu nedenle yeteneğim yok diyerek keyifli bir düğün dansından vazgeçmeyin.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı sirtaki kursu fiyatları

Sirtaki Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Sirtaki Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı sirtaki kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Sirtaki Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı kursu sirtaki merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sirtaki düğün dansı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı sirtaki kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı sirtaki kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

90+

Mutlu Çift

Düğün dansı sirtaki eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

312

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.560 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46