Düğün Dansı Kursu MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu

Çılgınca Dans Etmek İsteyen Çiftlere Özel Bir Düğün Dansı!

Dinamik ve Dans Etmeyi Sevenler İçin Düğün Dansı Kursu Rock’n Roll Dans Akademi

Bir dönemi kasıp kavuran Rock’n Roll müziklerinin düğününüze eşlik etmesine ne dersiniz? Enerjik ve ritmik figürleriyle kanınızı kaynatacak Rock’n Roll’un ilk dansınızı unutulmaz kılmasına izin verin…

Hareketli ve eğlenceli bir çiftseniz başka bir düğün dansı aramanıza gerek yok! Rock’n Roll düğün dansı ile daha önce karşılaşılmamış, renkli ve heyecanlı bir ilk dans koreografisine imza atabilirsiniz. Hayatınızın en mutlu gününde konuklarınızı şaşırtmak, evlilik telaşının tüm stresini geride bırakmak, doyasıya eğlenmek için Rock’n Roll düğün dansını seçin…

Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu Dans Akademi ile alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı dersleri alarak düğün gecenize dört dörtlük bir şekilde hazırlanacaksınız! Mutluluğunuzu ve aşkınızı dans ederek anlatacaksınız…

Rock’n Roll düğün dansı kursu ile istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilir, müzik ve koreografi seçiminizi eğitmeninizle yaparak tamamen size özel bir program edinebilir, özel şovlar, dekor ve kostümler, fotoğraf ve video çekimleri için düğün koçluğu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

düğün dansı kursu rockn roll

Tüm Rock'n Roll Düğün Dansı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Çiftlere Özel %50 İndirim
Erken Kayıt Fırsatı
Özel Ders
İstenilen Gün ve Saat Seçimi
Süre
Özel Olarak Planlanmaktadır
Kontenjan
2 Kişi

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Dans Akademi

İlk dans neden hep aşk şarkıları ile olsun ki? Özgün olmayı seven, yenilikten yana olan çiftlerimiz için Rock’n Roll düğün dansı kurs programı hazırladık! Eğlenceli bir ilk dans ile ailenizi ve arkadaşlarınızı şaşırtmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi Rock’n Roll düğün dansı kursu ile düğününüze hazırlanmaya başlayın!

düğün dansı kursu rockn roll eğitmenleri

Deneyimli Eğitmenler

Çiftlerin mutluluklarına ortak olan, özel koreografi ve sahne şovları ile unutulmaz düğünlerin mimarı, ünlü düğün dansı Rock’n Roll eğitmenlerinden ders alma fırsatı.

İlk Dans Dersi »
rockn roll düğün dansı kursu

Çiftlere Özel Koreografi

Aşkınızı yansıtan bir şarkı seçimi ve özel bir koreografi ile yeteneklerinize, ilginize ve hayal ettiğiniz düğün organizasyonuna göre Rock’n Roll düğün dansı hazırlığı.

Eğitim Planı »
düğün dansı rockn roll kursu

Muhteşem Bir İlk Dans!

Farklı ve eğlenceli koreografilerle konuklarınızın hayran kalacağı ilk dans performansı, eğlenceli ve unutulmaz anılar, büyüleyici ve mükemmel bir düğün töreni!

Çiftlerimizin Yorumları »

MEB Ruhsatlı Dans Kursundan Eğitim Alın!

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istemiyor, düğün gününüzün kusursuz olmasını amaçlıyorsanız MEB ruhsatlı dans kurslarından düğün dansı Rock’n Roll dersleri alın!

düğün dansı kursları rockn roll

Düğün Dansınızla Fark Yaratın!

Tüm hazırlıklarınız tamam, peki ya ilk dansınız? En önemli gününüzün daha anlamlı olması için mükemmel bir ilk dansa ne dersiniz? Rock’n Roll düğün dansı kursu ile tanışın!

Gelinlikten damatlığa, saçınızdan makyajınıza kadar tüm detayları düşündüğünüz düğün gününüzün açılışını planladınız mı? Dans etmekten keyif alan, hareketli ve eğlenceli bir çiftseniz sizin düğün dansınız Rock’n Roll olmalı! Konuklarınızın ilgisini çekecek ilk dans performansınızla akıllara kazınacaksınız…

Dans Akademi düğün dansı kursu Rock’n Roll programı ile tamamen size özel bir düğün dansı eğitimi almanın tadını çıkarın!

Misafirleriniz Sınırsızca Eğlensin!

Bütün gözler üzerinizdeyken dans edemeyeceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Rock’n Roll dansının kıpır kıpır ritimleriyle herkesi havaya sokmaya ne dersiniz?

Mutluluğunuzu paylaşmaya gelen misafirlerinizin de sizinle birlikte dans etmesini sağlayacak, tüm düğün stresini üzerinizden atmanızı kolaylaştıracak, düğün gecenizi renklendirecek Rock’n Roll dansının temel figürleri ve hareketlerini öğreneceğiniz Dans Akademi’den mükemmel bir koreografi sergileyecek bilgi ve deneyime ulaşmış bir şekilde ayrılacaksınız.

Rock’n Roll eğitimleri ile istediğiniz gün ve saatlerde, size özel planlanan bir koreografi ile düğün dansı provalarınıza başlayın, muhteşem bir şov sergileyin!

rockn roll düğün dansı kursları
düğün dansı rockn roll kursları

Gülümseten Bir Anınız Olsun!

Yıllarca unutulmayacak, gülümseyerek hatırlanacak bir anınız olsun istiyorsanız doğru tercih Rock’n Roll düğün dansı…

Klasik düğün danslarının dışında özgün bir ilk dansa imza atmak istiyorsanız Rock’n Roll’un dinamik ritimleri ve keyifli müzikleri sizi cezbedecek. Rock’n Roll düğün dansınıza grup şovları ve arkadaş koreografileri de ekleyerek unutulmaz bir dans gösterisi yapacaksınız. Gelin, Dans Akademi ile uzman eğitmenlerden Rock’n Roll dans dersi alın…

Düğün dansı dersi Rock’n Roll programlarından hemen yararlanın, düğün hazırlıklarınızın bu en önemli detayını son güne bırakmayın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Düğün Dansı Akademisi – Mutluluğunuza Ortak Oluyoruz!

Düğün dansınızın hayalini yıllardır kuruyorsanız ve sıradanlıktan uzak bir dans sergilemeyi amaçlıyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, sizi yakından tanıyarak ilginize ve beklentilerinize göre en uygun düğün dansı Rock’n Roll eğitimi programını belirleyelim. Düğün dansı Rock’n Roll kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, eşinizle dans etmenin tadını çıkarın!

Özel Düğün Dansı Programı

İstediğiniz gün ve saatte, sahnelemek istediğiniz koreografinin detaylarına göre özel bir Rock’n Roll düğün dansı programı hazırlıyoruz.

Müzik Seçimi

İlk dans müziğiniz için zengin bir arşiv sunuyor, eşinizle birlikte sergilemeyi düşündüğünüz Rock’n Roll dansı için en doğru şarkıyı seçmenize yardımcı oluyoruz.

Çiftlere Özel Koreografi

Düğün dansınız için kolay, orta ve ileri seviyelerde size özel Rock’n Roll koreografileri hazırlıyor, en özel anınızın tamamen size özgü olmasını sağlıyoruz.

düğün dansı rockn roll kursu

Özel Şovlar ve Grup Dansları

Düğün dansınızı arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz grup dans koreografileri ve eğlenceli şovlar sahnelemenizi sağlıyoruz.

Mekanda Prova Ayrıcalığı

Kusursuz bir dans için Rock’n Roll düğün dansı dersleri sonunda düğün mekanınızda gelinlik ve damatlığınızla prova yapma imkanı sunuyoruz.

Mükemmel Bir İlk Dans

Düğün dansınızı tesadüflere bırakmıyor, düğün dansı Rock’n Roll kursu öncesi ve sonrası tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda oluyoruz.

Düğün Dansınızın Kıpır Kıpır Olmasına Ne Dersiniz? Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Dans Akademi Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en çok tercih edilen düğün dansı Rock’n Roll kursu olan Dans Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Rock’n Roll düğün dansı kursu programımızı inceleyin, tamamen size özel bir düğün dansı eğitimi planlayalım!

düğün dansı kursu

Akademide Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
rockn roll düğün dansı eğitimi

Düğün Dansınızı Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik düğün dansı Rock’n Roll kursu programını belirleyelim, rüya gibi bir düğününüz olsun…

Eğitim Danışmanınla Görüş »
düğün dansı dersi rockn roll

Eğlenceli Bir İlk Dans Sahneleyin!

Ritmik ve hareketli Rock’n Roll dansı ile düğün gecenizi hızlı bir şekilde başlatın, en özel gününüzde doyasıya eğlenmenin tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Konuklarınız Uyumunuza Hayran Kalsın!

Misafirleriniz ne kadar uyumlu ve keyifli bir çift olduğunuzu ilk dansınızla keşfetsin, mutluluğunuza ortak olarak gecenin tadını çıkarsınlar.

düğün dansı eğitimi rockn roll

100 Mutlu Çift

Düğün dansı Rock’n Roll eğitimleri ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan çiftlerin düğün dans koreografilerini hazırladık.

Rock’n Roll düğün dansı dersleri için özel olarak hazırlanmış dans atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak oluşturulmuş Türkiye’nin en güncel düğün dansı Rock’n Roll eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden yüzlerce gelin ve damat adayına Rock’n Roll eğitimi verdik.

Siz de kusursuz bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız, tamamen size özel hazırlanacak bir düğün dansı Rock’n Roll eğitimi ile mutlu çiftlerimiz arasına katılın, ilk dansınız mükemmel olsun!

MEB Ruhsatlı Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu

Dans Akademi Rock’n Roll düğün dansı eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir Rock’n Roll dans kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Rock’n Roll kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, çiftlerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Rock’n Roll düğün dansı eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun Rock’n Roll eğitimleri veriyoruz.

Çiftlerimizin ilgi alanlarına ve meraklarına göre hazırlanan Rock’n Roll düğün dansı eğitimleri, bol uygulamalı derslerle pekiştirilirken ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor.

Düğün dansı Rock’n Roll kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız çiftlerimizin memnuniyeti için tüm soru ve sorunları için destek olmaya devam ediyor.

meb ruhsatlı düğün dansı kursu
düğün dansı rockn roll eğitimi

Düğün Koçluğu

Rock’n Roll düğün dans kursu ile Türkiye’nin en iyi eğitmenlerinden ders almanızı sağarken düğün koçluğu hizmetimizle de düğün hazırlıklarınızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Dans Akademi olarak sadece düğün dansı eğitimi Rock’n Roll aldığınız bir kurum olmuyor aynı zamanda müzik ve dans türü seçiminden grup koreografileri ve sahne şovu hazırlıklarına, kostüm ve aksesuar temininden fotoğraf çekimine kadar tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. İlk dansınızın video ve fotoğraf çekimlerini yapıyor, düğün klibinizi hazırlıyor, dilerseniz mekan seçiminizi ve balayı rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sizin için bir düğün danışmanından daha fazlası oluyor, mutluluğunuzu tüm kalbimizle paylaşıyoruz!

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Yorumları

Düğün Dansınızı Seçin!

Düğününüzün unutulmaz olmasını istiyorsanız düğün dansınızı vakit kaybetmeden seçin!

Uzman Eğitmenlerden Ders Alın!

Rock’n Roll düğün dansı kursu ile aşkınızı anlatan, eğlenceli bir koreografi sahneleyin!

Düğününüzde Profesyoneller Gibi Dans Edin!

Mükemmel bir ilk dansla düğününüzün açılışını yapın, eğlenmenin tadını çıkarın!

rockn roll düğün dansı eğitimi

Sosyal Etkinlikler

Rock’n Roll düğün dansı eğitiminizi alırken sıkıcı ve teorik programlardan çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Düğün dansı Rock’n Roll dersi aralarında eğitmenleriniz ve diğer öğrencilerimizle kaynaşabileceğiniz, dans ve sanat organizasyonlarımıza katılarak kendinizi geliştirebileceğiniz, düğün hazırlıklarının stresli ve yorucu koşturmacasından uzaklaşıp dinlenebileceğiniz sosyal bir kurs atmosferimiz var!

Gelin, siz de hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken farklı alanlarda kendinizi geliştirmenin, yeni dostluklar kurmanın tadını çıkarın. Dans Akademi ayrıcalıkları sizi bekliyor…

Sanat Cafe

Düğün dansı Rock’n Roll eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, etkinliklere ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Sadece Rock’n Roll düğün dansı eğitimi aldığınız bir kurum olmakla kalmıyor, kursumuzun fiziki ve sosyal imkanlarından yararlanmanızı sağlıyoruz. Düğün dansı Rock’n Roll kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Sanat Cafe’de eşinizle ve yeni arkadaşlarınızla sıcak bir çay/kahve içerek hoş sohbetlerde yerinizi alabilirsiniz. Gelin, siz de bu büyük dans ailesine katılın.

bakırköy sanat cafe

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Rock’n Roll düğün dansı eğitimlerimizden eğlenceli anları, çiftlerimizin koreografilerini, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ortamını yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Detaylı Eğitim Programı

Düğün dansınız için iyi bir eğitim alarak sürprizlerle karşılaşmamak, koreografinizi en iyi şekilde sergileyerek konuklarınızın beğenisini kazanmak, akıllara kazınacak bir düğün dansı sahnelemek istiyorsanız Rock’n Roll düğün dansı kurs programımızın detaylarını inceleyin, alanında uzman eğitmenlerden düğün dansı eğitimi almanın tadını çıkarın!

Rock’n Roll’un eşsiz müzikleri arasından seçimimizi yaparak ilk düğün dansı dersine başlıyoruz!

Rock’n Roll düğün dansı kursu programımızda; çiftlerimiz eğitmenleri ile tanışarak beklenti ve taleplerine, vücut tiplerine, daha önce dans edip etmediklerine, müzik beğenilerine ve düğün mekanına uygun olmak üzere Rock’n Roll koreografilerini oluşturuyor ve ilk dans müziklerini belirliyoruz. Koreografilerinin zorluğuna bağlı olarak 5 ve 8 haftalık düğün dansı Rock’n Roll kurs programlarından birini seçiyoruz. Tercih edilen eğitim programına uygun olarak müzik kulağı geliştirme, ritim kavramı ve adımlama çalışmalarıyla derse başlıyoruz.

Rock’n Roll düğün dansı dersi sonunda temel Rock’n Roll adımlarını öğrenmeye başlarken koreografiniz şekillenmiş olacak, bu keyifli dansa ne kadar yatkın olduğunuzu göreceksiniz.

Dans pistini kullanmayı öğrenecek, müzik kulağınızı geliştirerek Rock’n Roll müziklerini daha iyi hissedeceksiniz. 2.Bölüm Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Programı:
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Duruş Çalışması
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Bedeni Esnetme Hareketleri
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim" Olgusu
 • Müzik Nasıl Algılanır ve Yorumlanır?
 • Müziğe Göre Adımlama Nasıl Yapılır?
 • Ritimli ve Doğru Yürüme
 • Sahne Nasıl Kullanılır?
 • Sahnede Duruş Nasıl Olmalı?/li>
 • Doğru El ve Bel Tutuşu
 • Rock'n Roll Temel Hareketleri
 • Temel Rock'n Roll Adımları
 • Temel Dönüşler
 • Konuşarak Dans Etme
 • İlk Dansın Psikolojisi
 • Nefes ve Stres Kontrolü
Rock’n Roll düğün dansı kursu ile hem düğün hazırlıklarının stresinden uzaklaşacak hem de ilk dansınız için hazırlanmanın keyfini çıkaracaksınız.

Rock’n Roll düğün dansı koreografinize adapte olacak, figürleri birbirine bağlayarak yavaş yavaş dansınızın şekillendiğini göreceksiniz. 3.Bölüm Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Doğru ve Etkin Beden Dili Kullanımı
 • Dans Adaptasyonu
 • Jest ve Mimikler
 • Bakışlar
 • Göz Teması
 • El ve Kolların Kullanımı
 • El-Kol Koordinasyonu
 • Ellerin Verdiği Mesajlar
 • Ayak ve Bacakların Kullanımı
 • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Yüzün ve Başın Verdiği Mesajlar
 • Eşli Dans Çalışmaları
 • Koreografiye Uygun Sahne Çalışmaları
Rock’n Roll düğün dansı kursları ile eğlenceli bir sahne şovuna hazırlanacak, misafirlerinize güzel bir sürpriz yapacaksınız.

Konuklarınızın ve ailenizin keyifle izleyeceği bir düğün dansı için uygulama yapmaya devam ediyoruz! Koreografinize alışacağınız bir hafta olacak… 4.Bölüm Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Programı:
 • Koreografi Çalışmaları
 • Müzikle Uyumlu Dans Etme
 • Ayak ve Kol Koreografileri
 • Baş ve Beden Hareketleri
 • Gelini Yönlendirme ve Döndürme Hareketleri
 • Zamanlama
 • Eş İle Doğru İletişim Kurma ve Uyumlu Dans Etme
 • Rock’n Roll Dansında Kadın Figürleri
 • Rock’n Roll Dansında Erkek Figürleri
 • Eşli ya da Arkadaş Grubu İle Ekip Çalışması
 • Nedimeler ve Sağdıçlarla Dans
 • Heyecan ve Stres Kontrolü
 • Final Pozu
Rock’n Roll düğün dansı kursu ile keyifli bir ilk dans performansı sergileyecek, düğününüzü akıllara kazıyacaksınız! Farklı bir ilk dans arayan çiftler bu eğitime geliyor!

Düğününüzün ve ilk dansınızın istediğiniz gibi olması için gelinlik ve damatlıkla prova yapıyoruz!

Düğün dansı kursu Rock’n Roll derslerimizin sonunda dansınızı sergilerken herhangi bir aksaklıkla nasıl başa çıkacağınızı öğrenmeniz için gelinliğinizle ya da gelinlik tarlatanları ile prova alıyor, dans ederken nelere dikkat etmeniz gerektiği üzerinde duruyoruz. Gelinlik modelinize göre koreografiyi revize ediyor, koreografinize ait figürleri ve dönüşleri tekrar çalışıyoruz. Düğünde çalacak müziklere göre çiftetelli, erik dalı, Ankara havası, halay, damat halayı gibi dansları da gelinlik ve damatlıkla prova ederek gecenizin kusursuz olmasını sağlıyoruz.

Hayalinizdeki düğün dansını gerçekleştirecek, konuklarınızı kendinize hayran bırakacaksınız! Mükemmel bir şov için artık hazırsınız…

Dans Akademi düğün dansı kursu olarak çiftlerimize mekanda uygulama yapma avantajı sunuyoruz!

Rock’n Roll düğün dansı eğitimini tamamlayan çiftlerimiz diledikleri takdirde 1 saat mekanda uygulama ve pratik dersi de alabiliyorlar. Düğün günü ya da öncesinde çiftlerimizle birlikte düğün mekanına giderek dans pistini inceliyor, sahne üzerinde çiftin koreografisini sergilemesini olumsuz etkileyecek koşulları ortadan kaldırıyor, gelinlik ve damatlıkla müzikli provamızı yaparak mekanın akustiğini değerlendiriyor, çiftlerimizin eşsiz bir dans sahnelemesi için koreografimizi birkaç kez tekrarlıyoruz. Heyecanlarını ve sahne korkularını yenmelerine yardımcı oluyoruz.

Rock’n Roll’un hareketli müzikleriyle eğlenceli bir düğün gecesi için Dans Akademi ailesi olarak yanınızda oluyoruz! Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz…

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu – 100’ün Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 100’ün üzerinde çiftin ilk dans koreografilerini hazırlayan Dans Akademi Düğün Dansı Kursu, Avrupa standartlarında olup çiftlerimizin beğeni ve beklentilerine göre planlanmaktadır. Siz de düğün dansınızı Türkiye’nin en iyi düğün dansı kursu ile planlamaya ne dersiniz?

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Düğün Dansı Kursu Rock’n Roll Programı

Doyasıya dans etmek, klasik düğün danslarından farklı bir performans sergilemek, beğenilerinize ve karakterinize uygun bir dans eğitimi almak istiyorsanız Rock’n Roll düğün dansı kursu tam size göre!

Düğün dansı kursu Rock’n Roll programı; çiftlerimizin ihtiyaçlarına, düğün tarihine kalan süreye ve beklentilerine bağlı olarak haftada 1 gün 1 saatten 5 ya da 8 haftalık bir program olarak planlanmaktadır. Belirlenen koreografiye bağlı olarak Rock’n Roll dans adımları ve dönüşleri, jest ve mimik kullanımı, heyecan kontrolü ve ilk dans performansı üzerine odaklanan bir eğitimdir.

Düğün dansı kursu Rock’n Roll programımız; eğlenceli ve farklı bir ilk dans sahnelemek isteyen, dans etmeyi seven ve bu tutkularını konuklarıyla paylaşmayı amaçlayan, düğününe farklı bir renk katmayı düşünen çiftler için özel olarak hazırlanmıştır.

Düğün dansı kursu ile eğitmeninizle bire bir eğitim almanın avantajını yaşayabilir, bolca pratik yaparak koreografinizi pekiştirebilir, eşsiz bir düğün dansı sahneleyebilirsiniz!

düğün dansı rockn roll eğitimi

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Düğün dansı kursu Rock’n Roll eğitim programlarımızı; çiftlerimizin beklenti ve ihtiyaç analizlerini yaparak sergilemek istedikleri koreografinin detaylarına, içerdiği figürlere ve zorluğuna göre belirlemekteyiz. Dans Akademi düğün dansı Rock’n Roll kursu fiyatları ise çiftlerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, arkadaş ya da aile grubu ile dans edip etmeyeceklerine, kostüm ya da aksesuar taleplerine, fotoğraf ya da düğün klibi çekimi gibi dans koçluğu hizmetlerinden yararlanıp yararlanmayacaklarına göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak en uygun düğün dansı kursu Rock’n Roll programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Düğün dansı Rock’n Roll kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi düğün dansı Rock’n Roll eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Düğün dansı Rock’n Roll kursu Florya, düğün dansı Rock’n Roll kursu Bahçelievler, düğün dansı Rock’n Roll kursu Ataköy, düğün dansı Rock’n Roll kursu Yeşilköy, düğün dansı Rock’n Roll kursu Zeytinburnu, düğün dansı Rock’n Roll kursu Avcılar olarak hizmet veren düğün dansı Rock’n Roll kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Düğün dansı kursu Rock’n Roll eğitmen kadromuz; Rock’n Roll ve Latin danslarında uzman, düğün dansı eğitiminde deneyim sahibi, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca düğün dansı Rock’n Roll kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Düğün dansı kursu Rock’n Roll için genel olarak 2 – 2,5 ay öncesinden eğitiminize başlamanız gerekir. 1 gün 1 saatten haftada tek ders yapılması en ideal süredir. Düğün dansı Rock’n Roll derslerinizi son ana bırakmamanız hem öğrendiklerinizin pekişmesi hem de daha iyi bir dans performansı sergilemeniz için önemlidir.

Rock’n Roll düğün dansı dersleri özel olarak alındığı için size en uygun gün ve saatlerde gerçekleşecektir. Dilediğiniz zaman eğitim alabilirsiniz. Eğitim danışmanlarınızla Rock’n Roll düğün dansı kurs takviminizi belirleyebilirsiniz.

Rock’n Roll düğün dansı derslerine gelirken rahat kıyafet ve spor ayakkabı giymenizi önerirken çantanızda mutlaka yedek kıyafet olmasını öneririz. Tişört, tayt ya da şort, atlet ve çorap dans derslerinize gelirken çantanızda olsun. Ayrıca suyunuzu, kullandığınız ilaçları ve dans ederken ihtiyacınız olacak aksesuarları da çantanıza koyabilirsiniz. Bunlar dışında diğer teknik araç-gereç ve kullanılacak ders ekipmanları eğitim merkezimiz tarafından temin edilmektedir.

Eğitim Danışmanınıza Sorun!

düğün dansı kursu iletişim
düğün dansı rockn roll kursu fiyatları

Rock’n Roll Düğün Dansı Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Düğün Dansı Rock’n Roll Kursları Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Düğün dansı Rock’n Roll kursu dersliklerimizi, çiftlerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, gelin ve damat adaylarımızın sergiledikleri düğün danslarını, kursumuzun sosyal alanlarını ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Düğün Dansı Rock’n Roll Kursu Dans Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Düğün dansı Rock’n Roll kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi yakından inceleyin. Çiftlerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük düğün dansı ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Rock’n Roll düğün dansı eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Dans Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi düğün dansı Rock’n Roll kursu şubeleri.

%99

Öğrenci Memnuniyeti

Düğün dansı Rock’n Roll kursu alan çiftlerin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

130+

Mutlu Çift

Düğün dansı Rock’n Roll eğitimi alarak büyüleyici bir ilk dans sergileyen yüzlerce mutlu çift.

Çiftlerin Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

330

kişi sizinle beraber bu ürünü inceliyor.

Bu ürünü toplam 1.650 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46